نمناک بهداشت و سلامتسلامت روان از بین بردن استرس و اضطراب با جوهر هوشمند + عکس
استرس ، اضطراب
استرس و نگرانی موردی است که به سختی می توان آن را کنترل کرد، چرا که به خاطر عوامل درونی و بیرونی پیش می آید و باید دانست که چطور می توان آن را مدیریت کرد.
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1395

جواهر هوشمند استرس شما را کنترل می کند

یک استارتاپ به نام Bellabeat بیش از یک سال پیش یک قطعه جواهر را به شکل برگ (Leaf) برای زنان طراحی کرد و ساخت تا سلامت و زندگی شاد را برای آنان به ارمغان بیاورد.

این استارتاپ قول داده بود که این ابزار پوشیدنی را تا حد ردیاب استرس ارتقا دهد تا بانوان بتوانند استرس های خود را کنترل و مدیریت کنند از این رو نسخه جدید اپلیکیشن آن را به همراه مدل ظریف تر ابزار به نام leaf Urban در همین ماه رونمایی می کند.
 
leaf urban که مانند جواهر است، از ترکیب چوب و پلاستیک ساخته شده است و ظاهر آن مانند سنگ به نظر می رسد و متقارن و بسیار محکم است. علاوه بر این برخلاف مدل قبلی در برابر آب نیز مقاوم است و اگر به صورت تصادفی خیس یا شسته شود مشکلی برای آن پیش نمی آید. این جواهر را نه تنها می توان مانند گردنبند به گردن انداخت یا مانند دستبند به مچ دست بست، بلکه می توان به لباس نیز وصل کرد. جنس کلیپس های فلزی این ابزار از استیل، طلا و نقره ساخته شده است که طلا و نقره آن به ترتیب با قیمت های 130 و 120 دلار به فروش می رسد.
 
 
اپلیکیشنی براب کاهش استرس
 

نسخه جدید این اپلیکیشن هم می تواند اطلاعات خواب، فعالیت ها، چرخه قاعدگی، زمان های مدیتیشن، مراقبه و سطح استرس کاربر را در طول روز با ترکیب اطلاعات نشان و از سوی دیگر برای مقابله با آن راه حل هایی را پیشنهاد دهد. مثلاً اگر کاربر خواب خوبی نداشته است یا آرامش ندارد، از طریق اپلیکیشنی که در تلفن همراه نصب شده این مشکل را پیش بینی می کند و برای بهبود آن پیشنهادهایی مانند رفتن به رختخواب، داشتن چند دقیقه ریلکسیشن، تمرینات تنفسی، تکنیک های مراقبه، تمرکز حواس تحرک و... ارائه می دهد.

از بین بردن استرس و اضطراب با جوهر هوشمند + عکس

از بین بردن استرس و اضطراب با جوهر هوشمند + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 18
برگرفته از فردا-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 12 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف