استرس

از بین بردن استرس و اضطراب با جوهر هوشمند + عکس

تاریخ انتشار : 16 مرداد 1395کد مطلب : 34551زمان مطالعه : 2 دقیقه
استرس و نگرانی موردی است که به سختی می توان آن را کنترل کرد، چرا که به خاطر عوامل درونی و بیرونی پیش می آید و باید دانست که چطور می توان آن را مدیریت کرد.

جواهر هوشمند استرس شما را کنترل می کند

یک استارتاپ به نام Bellabeat بیش از یک سال پیش یک قطعه جواهر را به شکل برگ (Leaf) برای زنان طراحی کرد و ساخت تا سلامت و زندگی شاد را برای آنان به ارمغان بیاورد.

این استارتاپ قول داده بود که این ابزار پوشیدنی را تا حد ردیاب استرس ارتقا دهد تا بانوان بتوانند استرس های خود را کنترل و مدیریت کنند از این رو نسخه جدید اپلیکیشن آن را به همراه مدل ظریف تر ابزار به نام leaf Urban در همین ماه رونمایی می کند.
 
leaf urban که مانند جواهر است، از ترکیب چوب و پلاستیک ساخته شده است و ظاهر آن مانند سنگ به نظر می رسد و متقارن و بسیار محکم است. علاوه بر این برخلاف مدل قبلی در برابر آب نیز مقاوم است و اگر به صورت تصادفی خیس یا شسته شود مشکلی برای آن پیش نمی آید. این جواهر را نه تنها می توان مانند گردنبند به گردن انداخت یا مانند دستبند به مچ دست بست، بلکه می توان به لباس نیز وصل کرد. جنس کلیپس های فلزی این ابزار از استیل، طلا و نقره ساخته شده است که طلا و نقره آن به ترتیب با قیمت های 130 و 120 دلار به فروش می رسد.
 
 
اپلیکیشنی براب کاهش استرس
 

نسخه جدید این اپلیکیشن هم می تواند اطلاعات خواب، فعالیت ها، چرخه قاعدگی، زمان های مدیتیشن، مراقبه و سطح استرس کاربر را در طول روز با ترکیب اطلاعات نشان و از سوی دیگر برای مقابله با آن راه حل هایی را پیشنهاد دهد. مثلاً اگر کاربر خواب خوبی نداشته است یا آرامش ندارد، از طریق اپلیکیشنی که در تلفن همراه نصب شده این مشکل را پیش بینی می کند و برای بهبود آن پیشنهادهایی مانند رفتن به رختخواب، داشتن چند دقیقه ریلکسیشن، تمرینات تنفسی، تکنیک های مراقبه، تمرکز حواس تحرک و... ارائه می دهد.

از بین بردن استرس و اضطراب با جوهر هوشمند + عکس

3.419
این مطلب مفید بود ؟136
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از فردا-/ ر
وبگردی