نمناک سبک زندگیتناسب اندام کشف ترکیب گیاهی برای از بین بردن چاقی
چاقی ، مقابله با چاقی
یک تیم تحقیقاتی در چین موفق به کشف یک ترکیب درمانی از گیاهی موسوم به تریپتریگیوم ویلفردی شد که مناسب ترین راه برای مقابله با چاقی است.

مقابله با چاقی با یک ترکیب گیاهی در چین

چاقی و افزایش وزن یکی از مهم ترین دغدغه های مردم در نقاط مختلف دنیاست که عوارض زیادی در پی دارد . مردم در نقاط مختلف دنیا به دنبال یافتن راههایی برای مقابله با مشکل چاقی هستند تا بتوانند از طریق کاهش وزن بسیاری از مشکلات جسمی خود را کاهش دهند . دانشمندان چینی موفق به کشف ترکیب گیاهی برای مقابله با چاقی شدند.

دانشمندان علوم پزشکی در چین یک ترکیب درمانی را از گیاهی استخراج کرده اند که متابولیسم سلولی را مورد هدف قرار می دهد و می تواند به مقابله با چاقی کمک کند.

ترکیب گیاهی برای مقابله با چاقی

این ترکیب درمانی از گیاهی موسوم به «تریپتریگیوم ویلفردی» گرفته شده و «سلاسترول» نام دارد.

به گزارش شینهوا، این تیم تحقیقاتی به سرپرستی «ژانگ شیائوکیون» استاد کالج پزشکی دانشگاه «شیامن» دریافته اند که سلاسترول استخراج شده از این گیاه می تواند میتوکندری های متورم را از سلول ها بزداید تا التهاب برطرف شود.

مقابله با چاقی

مناسب ترین روش طبیعی برای مقابله با چاقی

میتوکندری از اجزاء سلولی است که نقش اساسی در فرآیندهایی چون مرگ، ایمنی و التهاب سلولی ایفا می کند. سلاسترول با اثرگذاری روی میتوکندری های متورم می تواند متابولیسم (سوخت و ساز) سلولی را کنترل کند

این تیم تحقیقاتی آزمایشاتی را روی موش ها انجام داده و دریافتند که سلاسترول می تواند به شیوه موثر افزایش وزن را در موش هایی که رژیم غذایی پرچرب دارند کنترل کند.

کشف ترکیب گیاهی برای از بین بردن چاقی

کشف ترکیب گیاهی برای از بین بردن چاقی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف