نمناک فرهنگ و هنرموسیقی آخرین وضعیت جسمی ناصر چشم آذر
ناصر چشم آذر ، مشکل جسمی ناصر چشم آذر
ناصر چشم آذر از پیشکسوتان عرصه موسیقی در شب برگزاری کنسرتش در تالار وحدت با مشکل جسمی مواجه شد و راهی بیمارستان شد.
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396
بازدید : 6,248 نفر

وضعیت جسمی ناصر چشم آذر موزیسین پیشکسوت

ناصر چشم آذر موزیسین پیشکسوت در شب برگزاری کنسرت در تالار وحدت دچار ضعف جسمانی شد اما به اصرار خودش برنامه را ادامه داد و بعد از آن راهی بیمارستان شد.

مشکل جسمی ناصر چشم آذر

کنسرت ناصر چشم آذر با همراهی ارکستر بزرگ ایستگاه شب گذشته 23 شهریور در تالار وحدت روی صحنه رفت و در اواسط این اجرا و پس از نواختن ساز آکاردئون از سوی ناصر چشم آذر، این موزیسین برای دقایقی دچار ضعف عمومی و مشکل جسمی شد و پس از انتقال به پشت صحنه، اعضای ارکستر دو قطعه را بدون حضور وی روی صحنه اجرا کردند و در ادامه مهدی نوروزی سرپرست ارکستر «ایستگاه» روی صحنه آمد و 10 دقیقه آنتراکت و استراحت داد تا شرایط به حالت عادی بازگردد.

در ادامه با و با مساعد شدن احوالات جسمی ناصر چشم آذر این هنرمند در بخش دوم برنامه بار دیگر روی صحنه حاضر شد. چشم آذر ضمن قرار گرفتن پشت پیانو رو به حاضران گفت:من را ببخشید. من قرص هایم را باید می خوردم و نخورده بودم و الان با محبت های شما روی صحنه بازگشتم.

 ناصر چشم آذر

کنسرت ناصر چشم آذر در تالار وحدت

در بخش دوم برنامه و در حالی که در پارت نخست قطعاتی چون باران عشق، شور عشق، قصه های مجید، ریمکسی از موسیقی فیلم (هامون، خواب و بیدار، اجاره نشین ها)، دو پرنده و... اجرا شده بود، ناصر چشم آذر از اشکان خطیبی دعوت کرد که به عنوان خواننده مهمان روی صحنه بیاید و این بازیگر و خواننده با کسب اجازه از ناصر چشم آذر گفت:من با تک تک ملودی ها و آثار استاد چشم آذر خاطره دارم و و تک تک این نت ها با همه سلول های من منگنه شده اند. وقتی در بخش قبلی حال ایشان بد شد تمام بدن من رعشه گرفت. پنج ثانیه چشم هایمان را ببندیم و دعا کنیم سایه ایشان برای همیشه روی سر موسیقی ایران باشد.

قطعات زائر، مسافر، خیابون و خدای آسمون ها آثاری بودند که اشکان خطیبی اجرا کرد و در انتهای برنامه نیز دو قطعه سوغاتی و خدای آسمونها برای بار دوم اجرا شد.

این کنسرت در ابتدای آن به پاس یک عمر تلاش در حوزه صدابرداری، از سوی ناصر چشم آذر، اعضای ارکستر ایستگاه و تیم تهیه کننده های برنامه به ناصر فرهودی که چهل روز از فوتش گذشته تقدیم شد.

کنسرت شب گذشته ناصر چشم آذر با همراهی ارکستر بزرگ ایستگاه به همت موسسه «آوای دوران» و تهیه کنندگی رسول ترابی روی صحنه رفت.

مهدی نوروزی سرپرست ارکستر ایستگاه و گلناز گلزاری ترانه سرای پاپ نیز مدیر اجرایی این ارکستر بودند و رهبری ارکستر را نیز امید رجبی بر عهده داشت. 

رسول ترابی تهیه کننده کنسرت دقایقی پس از اتمام این کنسرت از انتقال ناصر چشم آذر به بیمارستان خبر داد که پس از اینکه مورد معاینه پزشک خود قرار گرفت حوالی صبح امروز از بیمارستان مرخص شد و رسول ترابی از مساعد بودن احوالات کلی وی خبر داد.

آخرین وضعیت جسمی ناصر چشم آذر بعد از کنسرتش

آخرین وضعیت جسمی ناصر چشم آذر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرگزاری مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف