اسامی جدید و جالب فرزندان هنرمندان و بازیگران ایرانی

تاریخ انتشار : 25 آذر 1396کد مطلب : 61376تعداد نظرات : 3 نظر
در این مطلب میخواهیم درباره اسامی خاص فرزندان هنرمندان از دختر تازه متولد شده سام درخشانی تا دختر مهناز افشار صحبت کنیم.

اسامی فرزندان هنرمندان سینمای ایران

یکی از حقوق فرزند بر پدر و مادر و در واقع نخستین احسان و نیکی والدین نسبت به کودک، پس از تولد آن است که نام نیکو و مناسبی برای فرزند انتخاب نمایند. اهمیت انتخاب نام نیکو برای فرزند تا جایی است که امام رضا علیه السلام فرمود:نخستین امری که پدر به وسیله آن به فرزندش احسان و نیکی می نماید، آن است که نام نیکو و زیبایی برای او انتخاب کند. پس البته باید هر یک از شما نام فرزندش را نیکو قرار دهد.

انتخاب نام برای فرزندان باید علاوه بر علاقه شخصی والدین با توجه معنای آن نام صورت بگیرد . در این مطلب میخواهیم درباره اسامی فرزندان هنرمندان صحبت کنیم.

اسامی خاصی که هنرمندان برای فرزندانشان انتخاب میکنند

هنرمندان یکی از محبوب ترین اقشار جامعه هستند که در بسیاری از زمینه ها الگوی هوادارانشان در زندگی هستند. زندگی شخصی هنرمندان و چهره های سرشناس برای بسیاری از طرفدارانشان از اهمیت زیادی برخوردار است و همیشه جویای کوچک ترین جزئیات از زندگی این چهره های سرشناس هستند.

تولد فرزند یکی از زیباترین و خوشایندترین اتفاقات زندگی است و طبیعتا هنرمندان نیز از این قائله مستثنی نیستند . انتخاب نام برای فرزند یکی از مهم ترین وظایف پدر و مادر است که باید با توجه به معیارهایی صورت بگیرد. هم آوا بودن نام با نام پدر و مادر یا نام خانوادگی یکی از معیارهایی است که والدین امروزی در انتخاب نام فرزند به آن توجه زیادی دارند اما نباید از معنای اسامی غافل شد زیرا مهم ترین ملاک در انتخاب اسامی فرزندان باید توجه به معنای اسامی باشد.

در ادامه به چند نمونه از اسامی فرزندان هنرمندان اشاره میکنیم.

سام درخشانی و دخترش برکه

سام درخشانی و دخترش

برکه دختر سام درخشانی

22 آذرماه 96 سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان خبر تولد دخترش را به صورت رسمی اعلام کرد و از انتخاب نام برکه برای دخترش خبر داد.


بهنام صفوی و پسرش سام

بهنام صفوی و پسرش

سام پسر بهنام صفوی

21 آذرماه 96 بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ کشورمان با انتشار تصویری از پسرش خبر از پدر شدن داد و اسم سام را برای پسرش انتخاب کرد.


سامیار و ساتین پسر و دختر شیلا خداداد

شیلا خداداد و فرزندانش

ساتین و سامیار فرزندان شیلا خداداد

1 فروردین ماه 1396 شیلا خداداد بازیگر سریال مسافری از هند خبر تولد دومین فرزندش را با انتشار عکسی از دخترش اعلام کرد . شیلا خداداد که در 27 آبانماه 1392 برای اولین بار حس مادر شدن را تجربه کرده بود نام دختر تازه متولد شده اش را ساتین گذاشت نا با نام پسرش سامیار و نام خانوادگی همسرش سرکارات هم خوانی داشته باشد.


تیارا و ویانا دختران رضا صادقی

دختران رضا صادقی

ویانا و تیارا فرزندان رضا صادقی

رضا صادقی سلطان مشکی پوش و خواننده موسیقی پاپ کشورمان در شبهای قدر امسال (1396) برای بار دوم پدر شد و نام دخترش را ویانا گذاشت تا با نام دختر اولش تیارا هم خوانی داشته باشد. تیارا اولین فرزند رضا صادقی است که در بهمن سال 1392 به دنیا آمده است.


سوفیا دختر یکتا ناصر و منوچهر هادی

 یکتا ناصر و منوچهر هادی

سوفیا دختر منوچهر هادی و یکتا ناصر

22 آذرماه 1395 یکتا ناصر و منوچهر هادی زوج سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان برای اولین بار طعم مادر و پدر شدن را چشیدند. این زوج هنری مشهور نام دخترشان را سوفیا گذاشتند .


مهرسام و مهراز پسران روناک یونسی

 روناک یونسی

مهراز پسر روناک یونسی

روناک یونسی خجسته معروف سریال رستگاران برای دومین بار طعم شیرین مادر بودن را در شهریورماه امسال چشید. این هنرمند کشورمان که همسر محسن میری مدلینگ مشهور است و در کشور کانادا زندگی میکند نام دومین پسر خود را مهراز گذاشت تا با نام اولین پسرش و نام خانوادگی همسرش میری هم خوانی داشته باشد. مهرسام اولین پسر روناک یونسی است که سه سال پیش به دنیا آمد.


نیل دختر نیما کرمی

نیما کرمی

نیل دختر نیما کرمی

نیما کرمی مجری رادیو و تلویزیون همسر زینب زارع دیگر مجری کشورمان است و این زوج هنرمند در شب یلدای سال 1392 صاحب دختری شدند که نام او را نیل گذاشتند.


لیانا دختر مهناز افشار

مهناز افشار

لیانا دختر مهناز افشار

خرداد ماه سال 1394 مهناز افشار بازیگر سرشناس سینمای کشورمان برای اولین بار مادر شد. لیانا نامی است که مهناز افشار برای دخترش انتخاب کرده است.


بارانا و بن سان دختر و پسر بنیامین بهادری

بنیامین بهادری

بن سان پسر بنیامین بهادری

بنیامین بهادری خواننده جوان کشورمان چند ماه پیش صاحب یک پسر شد . بن سان بهادری پسر بنیامین بهادری خواننده مشهور کشورمان در 27 مهر 1396 به دنیا آمد. بارانا اولین فرزند بنیامین بهادری است که در 9 اردیبهشت سال 1390 به دنیا آمده است. 

اسامی جدید و جالب فرزندان هنرمندان و بازیگران ایرانی

اسامی جدید و جالب فرزندان هنرمندان و بازیگران ایرانی : امتیاز : 3.7 تعداد رای : 406
این مطلب مفید بود ؟304102
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
نظرات3 نظر به ثبت رسیده است
فاطمه 1397-08-09
فرهنگ ایران رو خراب کردن
104112
ناشناس 1397-08-11
منظورت چیه
2223
حسین1397-09-24
من خودم اسم مذهبی دوست دارم وخودم هم ادم مذهبی هستم ولی این دلیل نمیشه که هرکی اسم مذهبی میذاره فرزندش انسان خوبی میشه باید به سلیقه ها احترام گذاشت .خانم فاطمه،عیسی به دین خود ،موسی به دین خود
13131
وبگردی