نمناک سرگرمیگوناگون کلکسیون گرانقیمت اسباب بازی + عکس
اسباب بازی ، کلکسیون
کلکسیون اسباب بازی که 1.5 میلیون دلار ارزش دارد متعلق به مردی است که بخاطر علاقه به اسباب بازی از سن 15 سالگی اقدام به جمع کردن آنها کرده است.

 کلکسیون اسباب بازی که 1.5 میلیون دلار ارزش دارد

اقدام جالب مرد 64 ساله در جمع کردن اسباب بازی ها باعث شد سوژه رسانه های خبری شود مارا همراهی کنید ماجرای جالبی را که این مرد را برای جمع کردن اسباب بازی ها ترغیب کرده است را بخوانید.رونالد توبی از فیلادلفیا همیشه عاشق اسباب بازی بوده و جمع کردن اسباب بازی را به طور فعال از سن 15 سالگی آغاز و تاکنون 80000 قطعه جمع کرده است. او تخمین می زند امروزه کل مجموعه اسباب بازی هایش بیش از 1.5 میلیون دلار قیمت داشته باشد و اخبار فیلادلفیا ارزش آن را 1.9 میلیارد دلار ارزیابی کرد.

 
رونالد اکنون 64 سال دارد و چیزی که درمورد اسباب بازی ها یاد گرفته این است که حتی وقتی یک مرد بزرگ می شوید هنوز هم یک کودک درون شماست. مجموعه او مثل زندگی در یک اسباب بازی فروشی است و برای رونالد که همیشه عاشق اسباب بازی فروشی بوده این یک واقعیت فوق العاده است. مجموعه باورنکردنی او در اتاق های مختلفی در خانه به شکل موزه انبار شده اند. مجموعه داران زیادی در دنیا وجود دارند که شاید بیشتر کلکسیون های بزرگتری دارند اما هیچ یک به خوبی رونالد مجموعه شان را نمایش نداده اند. بیشترشان آن ها در جعبه، زیرزمین یا گاراژ نگه می دارند و هیچوقت شانس لذت بردن از آن را ندارند.
 
جالب است بدانید که او وقتی بچه بود اسباب بازی های زیادی نداشت و در قبال کاری که برای بستگانش انجام می داد از آن ها تقاضای اسباب بازی می کرد. رونالد می گوید:«من دو پسر داشتم و به همین دلیل همیشه به اسباب بازی فروشی می رفتم و وانمود می کردم که بخاطر پسرهاست اما دلیل اصلی آن خودم بودم. یکی برای آن ها و سه تا برای خودم. این فلسفه من بود! یک کلیشه درمورد جمع آوری اسباب بازی وجود دارد و آن این است:هرکسی که با اسباب بازی های بیشتری بمیرد می برد. و من می دانم که در میان برنده ها هستم.»
 
اسباب بازی
 
اسباب بازی
 
اسباب بازی
 
اسباب بازی
 
اسباب بازی
 

اسباب بازی

کلکسیون گرانقیمت اسباب بازی + عکس

کلکسیون گرانقیمت اسباب بازی + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از آخرین خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف