نمناک اخبارجامعه اسباب کشی ممنوع شد!
اسباب کشی ، اسباب کشی در عید
بنا بر اعلام سردار محمد شرفی، رییس پلیس پیشگیری ناجا اسباب کشی در روزهای عید نوروز ممنوع می باشد و برای جابجایی تنها با مجوز پلیس انجام میشود.

اسباب کشی ممنوع شد!

از صبح امروز تا پایان تعطیلات نوروزی در سیزدهم فروردین ماه، اسباب کشی و حمل اثاثیه در شهرهای سراسر کشور ممنوع شده و جابجایی آن تنها با مجوز کلانتریها و پلیس انجام می شود.

 

سردار محمد شرفی، رییس پلیس پیشگیری ناجا پیش از این به ایسنا گفته بود:برابر تصمیمات اتخاذ شده و برابر طرح نوروزی اسباب کشی و حمل اثاث در تعطیلات نوروزی در سراسر کشور ممنوع بوده و با افرادی که اقدام به حمل آن کرده باشند، برخورد خواهد شد.

 

وی درباره اینکه اگر فردی بخواهد در این ایام اسباب کشی کند، چه باید بکند؟ تصریح کرد:این ممنوعیت در سراسر کشور اعمال شده و اگر شهروندان قصد حمل اسباب و اثاثیه را داشته باشند باید به کلانتری مراجعه و نسبت به دریافت مجوز کتبی با ارائه مدارک شناسایی معتبر اقدام کنند، در صورتی که افراد هنگام حمل اسباب فاقد این مجوز باشند اقدامشان غیرمجاز بوده و ضمن توقیف خودرو با متخلفان نیز برخورد می شود.

 

به گزارش ایسنا، این ممنوعیت از روز 29 اسفند ماه آغاز شده و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت. علاوه بر این ممنوعیت پلیس با استقرار در سطح محلات و افزایش گشتی ها به دنبال تامین ایمنی و امنیت شهروندان و مسافران در ایام نوروز است.

اسباب کشی ممنوع شد!

اسباب کشی ممنوع شد!
: امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ایسنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟
4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف