نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی استایل موی مردانه بغل کوتاه و خامه ای + تصاویر
استایل موی مردانه ، مدل مو مردانه
استایل موی مردانه و پسرانه سال 97 کوتاه و بغل تراشیده مد است, این سبک مدل موها را بیشتر آقایان جوان میپسندند که میخواهند مد روز باشند.

استایل موی مردانه و پسرانه 2018

انتخاب مدل مو برای آقایان از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا مدل مو تاثیر فوق العاده ای بر روی چهره آن ها دارد, برای داشتن مدل مو مردانه به روز در سال 97 بهتر است مدل موهای کوتاه و دور خالی را انتخاب کنید. از آنجایی که فصل تابستان در راه است مدل موهای کوتاه بین آقایان پرطرفدار تر است, برای داشتن ظاهری مد روز از بلند کردن موها در سال 97 اجتناب کنید.

استایل موی مردانه

استایل موی مردانه سال 97

بهترین مدل مویی که آقایان امسال میتوانند داشته باشند مدل موهای بغل کوتاه است در حالی که روی موها سایز متوسط داشته باشد و حالت زیبایی داشته باشد, برای جذاب تر شدن میتوانید از ته ریش هم استفاده کنید.

مدل مو چیزی است که باید مطابق مد روز انتخاب شود, مدل موهایی که در این بخش از نمناک مشاهده میکنید کاملا مد روز هستند و برای آقا پسرهای جوان بسیار مناسب اند. اگر دنبال مدل مویی جدید برای داشتن ظاهری جذاب هستید از این مدل موها دیدن کنید و تابستان 97 از آن ها استفاده کنید.

مدل مو مردانه

مدل مو مردانه ایرانی جدید

مدل موهای بلند مردانه دیگر مانند قبل طرفدار ندارند و جای خود را به مدل موهای بغل تراشیده داده اند, مدل موهای بغل کوتاه بهترین گزینه برای فصل گرم تابستان هستند.

مدل مو پسرانه

مدل مو پسرانه کوتاه و مد روز

مدل مو بغل کوتاه

مدل مو بغل کوتاه مردانه 2018

استایل موی 2018

استایل موی 2018 پسرانه

مدل مو بغل سفید

مدل مو بغل سفید مردانه

مدل مو پسرانه

مدل مو پسرانه 2018 بغل کوتاه

مدل مو دامادی

جدیدترین مدل مو دامادی ایرانی

مدل مو کلاسیک

مدل مو کلاسیک مردانه

استایل موی مردانه بغل تراشیده برای تابستان 97 + تصاویر

منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 15 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف