نمناک اخبارجامعه آخرین اخبار از اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش
استخدام آموزش و پرورش ، استخدام آموزش و پرورش 95
رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش خبر داد.
تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1396

نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش به زودی اعلام می شود

رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش درباره نتایج آزمون استخدامی این وزارتخانه که آبان ماه سال گذشته برگزار شد گفت:گزینش پذیرفته شدگان این آزمون انجام و نتایج یک برابر ظرفیت هم اعلام شده و قرار است به زودی نتایج اعلام شود.

اسفندیار چهاربند ضمن بیان این مطلب درباره زمان شروع دوره های صلاحیت حرفه ای معلمی در دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد:پس از اعلام نتایج، درباره زمان شروع دوره های صلاحیت حرفه ای تصمیم گیری و تلاش می کنیم هرچه زودتر دوره ها برگزار شوند.

استخدام آموزش و پرورش 95

وی ادامه داد:البته با توجه به نیاز آموزش و پرورش به جذب نیروی انسانی به علت سونامی بازنشستگی که طی 10 سال آینده در آموزش و پرورش با آن مواجه خواهیم بود، بیش از 600 هزار نفر در 10 سال آینده بازنشسته می شوند و این موضوع تبیل به یکی از چالش های بزرگ آموزش و پرورش خواهد شد. برای حل این مشکل از حالا کمیته ویژه ای تشکیل شده تا درباره سازوکار جذب نیرو تدابیری بیاندیشند.
رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد:برای جذب نیرو در سال 96 هم مجوزهای لازم را اخذ کرده ایم و احتمالا تا پایان خرداد آزمون استخدامی 10 هزار نفری دیگری را برگزار می کنیم.

چهاربند درباره اعمال سیاست بومی گزینی در آزمون استخدامی آتی عنوان کرد:بومی گزینی را مدنظر داریم اما آن را منعطف کرده ایم و بوم ها را فراتر درنظر گرفته ایم. به این معنا که داوطلب در زمان درخواست استخدام محل زندگی و خدمت خود را مشخص می کند و در نهایت پس از پذیرش آموزش و پرورش مناطق تصمیم گیری می کنند و به این طریق میزان رقابت ها هم افزایش پیدا می کند.

آخرین اخبار از اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

آخرین اخبار از اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از ایسنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف