استخدام پرستار

استخدام قطعی 10 هزار پرستار

تاریخ انتشار : 3 مرداد 1398کد مطلب : 3136زمان مطالعه : 2 دقیقه
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از قطعی بودن استخدام 10 هزار پرستار خبر داد.

استخدام 10 هزار پرستار

تسنیم:سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت:امسال قول استخدام 20 هزار پرستار داده شده که برای 6 ماه اول سال مجوز استخدام 10 هزار نفر صادر شده است. 

حیدرعلی عابدی صبح امروز در نشستی که به منظور بررسی وضعیت حوزه بهداشت و درمان که در کاشمر برگزار شد، اظهار داشت:کمسیون در مسئله مالیات پزشکان و استخدام پرستار به طور جد وارد شد و امسال قول استخدام 20 هزار پرستار داده شده که برای 6 ماه اول سال مجوز استخدام 10 هزار نفر صادر شده است. 

وی در ادامه گفت:اگرچه ترکیب اعضاء در کمیسیون های مجلس متفاوت است، اما در کمیسیون بهداشت و درمان تمامی اعضاء صرفا دارای تخصص بهداشت و درمان، آموزش و پزشکی اند، به طوری که اعضای این کمیسیون به جای اینکه برای وزرا مشکلات درست کنند با حمایت از وزیر بیشتر کارساز هستند. 

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همواره اعضای کمیسیون تلاش می کنند به جای قوانین بازدارنده، مجموعه های وزارت بهداشت، تامین اجتماعی و هلال احمر را کمک کنند، گفت:خوشبختانه در بودجه 98 برای اجرای ادامه طرح تحول سلامت پیش بینی های خوبی انجام شد و همانند سال های گذشته نیز 11 میلیارد تومان برای اجرای این طرح مصوب شد. 

وی با اشاره به اینکه درصدد هستیم با برنامه ریزی در سطح بندی خدمات در راستای صرفه جویی هزینه ها اقداماتی انجام دهیم، تصریح کرد:بحث مالیات پزشکان از جمله مواردی است که بیشتر در رسانه ها مورد توجه قرار گرفته و در خصوص آن مصاحبه های متعددی منتشر شده است. 

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه پزشکانی که تا سقف 320 میلیون تومان گردش مالی داشته باشند، نیازی به ارائه اظهارنامه مالیاتی ندارند، گفت:رفتار برخی از پزشکان در جمع آوری دستگاه های کارتخوان خوب نبود، چرا که در بحث تعیین میزان مالیات پزشکان، تنها اظهارنامه مالیاتی مورد بررسی قرار می گیرد.

انتهای پیام/م 

از استخدام پرستار چه خبر؟

06
این مطلب مفید بود ؟06
برچسب :
نظرات
وبگردی