نمناک اخباراستخدام آغاز ثبت نام استخدام پیمانی آموزش و پرورش 94
استخدام ، استخدام آموزش و پرورش
ثبت نام شرکت در آزمون استخدام پیمانی در آموزش و پرورش سال 94 از امروز آغاز شده است و مشاور عالی سازمان سنجش از نحوه ثبت نام و مواد امتحانی توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1394

حسین توکلی در خصوص نحوه ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، اظهار داشت:وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز بر اساس مجوز سازمان مدیریت و برنامه ریزی در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری نسبت به جذب سه هزار و 704 نفر از افراد واجد شرایط از طریق آزمون و مصاحبه متناسب با نیاز واحدهای آموزشی دخترانه و پسرانه اقدام می کند.

حسین توکلی


وی افزود:اطلاعیه مربوط به آزمون استخدامی آموزش و پرورش از ساعت 17 امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان می توانند از ساعت 17 با مراجعه به سایت مطالعه دقیق اطلاعیه مذکور از امروز 15 مرداد لغایت 21 مرداد نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش ادامه داد:متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید مبلغ 48 هزار تومان به صورت الکترونیکی یا از طریق کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب پرداخت کرده و سپس نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام کنند. ایثارگران 50 درصد هزینه مذکور را پرداخت می کنند و فرزندان شاهد از پرداخت کل مبلغ مذکور معاف هستند.

توکلی بیان کرد:با توجه به الزام پرداخت وجه ثبت نام، ایثارگران باید کل مبلغ مذکور را واریز کنند و بعد از هماهنگی و تأیید بنیاد شهید مبلغ واریزی قابل استرداد است.

وی عنوان کرد:این آزمون در روز جمعه 27 شهریور 1394 برگزار می شود. ملاک تعیین حوزه انتخابی داوطلبان، شهرستان محل اقامت فعلی است که در هنگام ثبت نام آن را ذکر کرده اند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش گفت:کارت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تاریخ 24 شهریور بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده و پرینت گرفتن است.

توکلی در خصوص مواد استخدامی آموزش و پرورش عنوان کرد:آزمون استخدامی شامل دو بخش آزمون عمومی و آزمون تخصصی است که مواد آزمون عمومی عبارتند از:فناوری اطلاعات یا مهارت های هفت گانه icdl، ریاضی و آمار مقدماتی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی، هوش و توانمندی ذهنی.

وی افزود:مواد آزمون تخصصی نیز مطابق جدول مواد آزمون تخصصی استخدامی خواهد بود.

آغاز ثبت نام استخدام پیمانی آموزش و پرورش 94

آغاز ثبت نام استخدام پیمانی آموزش و پرورش 94
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 93
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 60 33
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف