نمناک سرگرمیدیدنی ها کلیپ استخر پارتی جالب وسط جنگل!
استخر پارتی ، درباره مرغ مگس
30 عضو یک گروه وسط جنگل استخر پارتی و جشن آبتنی برگزار کرده بودند که فیلم این مراسم توسط عکاس محیط زیست لو رفت!

استخر پارتی پرنده هایی زیبا به نام هامینگربرد

گروهی از پرنده ها وسط جنگل استخر پارتی برگزار کرده بودند ، شادی آنها برای عکاس محیط زیست دیدنی بود برای همین تصمیم گرفت تا این لحظات را به اشتراک بگذارد پرنده هایی که این جشن را برگزار کرده بودند "هامینگ برد" نام دارند.

نام هامینگبرد چندان برایتان آشنا نیست پس ابتدا توضیح کوتاهی در مورد این دسته از پرنده های زیبا می دهیم. مرغ های مگس با نام علمی “هامینگ برد” کوچک ترین پرندگان جهان و کوچک ترین حیوانات خونگرم روی زمین هستند. به دلیل کوچک بودن جسه و سریع بودن حرکاتشان عنوان مرغ مگس برایشان انتخاب شده است.مرغ مگس بیش ترین ضربان قلب و در میان مهره داران، سریع ترین متابولیسم بدنی را دارد. مرغ های مگس تنها پرندگانی هستند که می توانند عقب عقب پرواز کنند.

استخر پارتی

عکاس حرفه ای حیات وحش ساعات اولیه صبح در جستجوی سوژه مناسب و جذاب برای عکاسی بود که متوجه گروهی مرغ مگس شد که در جایی از دل جنگل فرود و پرواز می کنند با نزدیک شدن به سوژه به صحنه ی جالبی رسید و تصمیم گرفت از آن فیلمبرداری کند.

به گفته ی او حدود 30 مرغ مگس "هامینگ برد " دور یک فواره کوچک آب جمع شده بودند ، با نگاه به انها احساس کردم که علاوه بر شستشو و به نوعی آبتنی این پرنده ها در حال شادی هستند، درست مثل یک میهمانی بود و هیجان ان ها برایم دیدنی برای همین تصمیم گرفتم از آنها فیلمبرداری کرده و با عنوان استخر پارتی هامینگ بردها برای کاربران مشتاق انتشار دهم.

جالبترین بخش این صحنه برای من صبور بودن این موجودات خیلی سریع بود، آنها بدون هیچ درگیری و بی نظمی یک به یک در کنار فواره آبتنی می کردند و هیچ کدام سعی نداشت تا نوبت دیگری را از او بگیرد.

 کلیپ دیدنی از استخر پارتی پرنده های کوچک به نام "هامینگ برد"

 

کلیپ استخر پارتی جالب وسط جنگل!

کلیپ استخر پارتی جالب وسط جنگل!
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
منبع : بخش وبگردی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
سینا و ایلیا

سینا و ایلیا

خیلی جالب و زیبا بود واقعا لذت بردم

پاسخ دادن 0 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف