نمناک دنیای مدگوناگون طراحی و ساخت استخر قابل حمل + عکس
استخر ، استخر قابل حمل
استخر جدیدی طراحی شده است که Modpool نام دارد و به سادگی و مانند یک کانتینر قابل حمل، نصب و جاسازی است.

استخر قابل حمل از راه می رسد

طراحی و ساخت استخر در محیط های مختلف هزینه زیادی را به افراد متحمل می کند به همین دلیل محققان با بررسی و تولید استخرهای قابل حمل این امکان را به افراد می دهند تا در محل های مورد نظر متفاوت استخر خود را قرار دهند.

نصب استخر در حیاط یا فضای باز خانه ها از قدیم الایام کاری هزینه بر، دشوار و چه بسا غیرممکن بوده، اما با پیشرفت فناوری این کار هم ساده تر و کم هزینه تر شده است.

استخر

استخر جدیدی که به این منظور طراحی شده Modpool نام دارد و به سادگی و مانند یک کانتینر قابل حمل، نصب و جاسازی است.
علاقمندان می توانند به سادگی این استخر کوچک را به درون حیاط منزل خود منتقل کنند و پس از نصب در آن شنا کنند. مهم ترین مزیت این استخر قابلیت جابجایی ساده آن است.

این استخر قابل حمل دارای چارچوب مستحکمی است که از پاره شدن یا شکسته شدن آن جلوگیری می کند. همچنین نصب و جمع کردن استخر یاد شده تنها چند دقیقه زمان نیاز دارد و با استفاده از تجهیزات قابل نصب در این استخر می توان دمای آب آن را به حداکثر 30 درجه سانتیگراد و به حداقل منفی 10 درجه سانتیگراد تغییر داد.

همچنین کنترل دما، نور و خروجی های آب این استخر با استفاده از یک برنامه همراه و با استفاده از گوشی های هوشمند ممکن است.
شرکت Honomobo سازنده این استخر می گوید استخر یاد شده از دوام و طول عمر مناسبی برخوردار است و دیواره های آن هم به طور شیشه ای قابل نصب هستند. قیمت این استخر که به زودی روانه بازار می شود، هنوز اعلام نشده است.

طراحی و ساخت استخر قابل حمل + عکس

طراحی و ساخت استخر قابل حمل + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از تابناک باتو - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف