نمناک سرگرمیگوناگون چالش عجیب و غریب زنان ورزشکار چینی! + تصاویر
استخوان ترقوه زن ، استخوان ترقوه ورزشکاران
اخیرا چالشی جالب با موضوع نگهداری ماهی در استخوان ترقوه پدید آمده که زنان ورزشکار در زمینه فیتنس به خوبی می توانند از پس آن بر بیایند.

حرکت عجیب ولی بامزه زنان فیتنس کار چینی با استخوان ترقوه!

به تازگی چالشی عجیب و باور نکردنی بعد از چالش پیاده شدن از ماشین در حال حرکت در خانم های فیتنس کار در سرتاسر جهان شروع شده است که آنها برای انجام آن،دست به کاری احمقانه می زنند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

استخوان ترقوه زن

چالش بامزه و عجیب نگهداری ماهی در استخوان ترقوه زنان فیتنس کار

چالش جالب زنان ورزشکار با استخوان ترقوه شان

این روزها می توان به شدت در صفحات مجازی،خانم های فیتنس کار را مشاهده کرد که برای اینکه در چالشی که اخیرا با نام "نگهداری ماهی در ترقوه" موفق شوند،شرکت می کنند که در این چالش آنها یک ماهی با سایز متوسط و یا دو ماهی کوچک را به همراه مقداری آب بر روی ترقوه خود حمل می کنند.

که با این کار می خواهند به اطرافیانشان نشان دهند که آنها در زمینه فیتنس در حال فعالیت هستند و این نوع طرز فکر و حتی این نوع چالش بسیار عجیب و احمقانه است و درک آن برای هر انسانی می تواند کاری بسیار سخت و دشوار باشد.با این وجود آنها با آسودگی خاطر این کار را انجام می دهند.

استخوان ترقوه ورزشکاران

حرکت عجیب نگهداری ماهی در استخوان ترقوه

بطور کلی،طبق آخرین آمار چالش تناسب اندام حدود 3 سال است که در کشور چین آغاز شده است که اخیرا تصاویر و عکس های چالش "نگهداری ماهی در ترقوه" همانند ویروسی بزرگ رسانه های اجتماعی مجازی در دست گرفته است.

اما نگهداری ماهی ها در ترقوه کاری بسیار عجیب و احمقانه می باشد و امکان دارد که ماهی جان خود را از دست بدهد.همچنین لازم به ذکر است که چالش ماهی به مدت یک سال پیش در چین آغاز شد و این روزها شدت گرفته است و افراد فیتنس کار این کار را به شدت انجام می دهند.

نگهداری ماهی در ترقوه

نگهداری ماهی در استخوان ترقوه توسط زنان فیتنس کار چینی

چالش جالب زنان فیتنس کار با استخوان ترقوه!! + عکس

چالش عجیب و غریب زنان ورزشکار چینی! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف