نمناک اخبارورزشی اگر مهدی تاج استعفا ندهد یک ریال هم به فدراسیون نمی دهیم!!
استعفا تاج ، احسان قاضی زاده هاشمی
نماینده مجلس از سه قانون برای فدراسیون فوتبال در حالی که مهدی تاج در سمت خود باقی بماند صحبت کرد.
تاریخ انتشار : 30 آبان 1397

تاج استعفا ندهد یک ریال به فدراسیون نمی دهیم!

شریان نیوز: احسان قاضی زاده هاشمی در برنامه حالا خورشید گفت:ما مداخله در فدراسیون را اصلا قبول نداریم. این قانون (منع به کارگیری بازنشستگان) فقط مختص فدراسیون ها نیست بلکه شامل همه مجموعه ها می شود. این قانون مداخله ای در هیچ اداره ای نیست بلکه در مورد اشخاص تصمیم گرفته می شود.

نماینده مجلس ادامه داد:راهکار ما این است که هم اساسنامه فیفا رعایت شود و هم تغییر و تحولات رخ دهد. راه حل این کار برگزاری مجمع فوق العاده است.

مجری برنامه از نماینده مجلس پرسید اگر در مجمع فوق العاده باز هم آقای تاج انتخاب شد چه اتفاقی می افتد؟ قاضی زاده هاشمی در پاسخ به این سوال گفت:در بند اول شرایط احزار مجمع آماده است که اعضای هیات رئیسه نباید خلاف قوانین ایران عمل کنند. آقای اینفانتینو هم در مصاحبه اش گفته اگر این تصمیم با رای مجمع انجام بگیرد قابل اجرا خواهد بود.

احسان قاضی زاده

صحبت های احسان قاضی زاده در رابطه با فدراسیون فوتبال 

اگر تاج نخواهد استعفا دهد و مجمع هم در این صورت تشکیل نشود چه خواهد شد؟ نماینده مجلس در پاسخ به این سوال گفت:یک ـ در صورتی که این اتفاق رخ دهد تمام منابع مالی که از سمت وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال داده می شود قطع می شود و حتی یک ریال هم به فدراسیون فوتبال داده نمی شود. دو ـ وزارت ورزش نباید هیچ مکان ورزشی را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار دهد یعنی مثلا فدراسیون نمی تواند از استادیوم آزادی استفاده کند. سه ـ فدراسیون فوتبال که تا به حال مالیات لازم را به دولت نپرداخته باید این کار را انجام دهد و مالیاتش را بپردازد.

او همچنین گفت:٨٠٠ نفر از وزارت نفت اسفند سال گذشته خود را با پاداش ٢4٠ میلیون تومانی بازنشست کردند و برخی مجددا به کار گرفته شدند!

انتهای پیام/ح.ب

اگر مهدی تاج استعفا ندهد یک ریال هم به فدراسیون نمی دهیم!!

اگر مهدی تاج استعفا ندهد یک ریال هم به فدراسیون نمی دهیم!!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف