نمناک دنیای مددکوراسیون منزل استفاده های خلاقانه از شومینه در فصل بهار + عکس
استفاده از شومینه ، تزیین شومینه
استفاده از شومینه فقط مخصوص پاییز و زمستان نیست با یک سری ایده جالب میتوان از شومینه در بهار و تابستان استفاده خلاقانه کرد.

استفاده از شومینه در فصل بهار

حتما شما هم معتقدید که شومینه در فصل بهار و تابستان یک وسیله بدون کاربرد و اضافی است, اما اینطور نیست اگر کمی خلاقیت به خرج دهید میتوانید از شومینه استفاده های جالبی در فصل گرما داشته باشید . شومینه طوری طراحی شده است که میتوان استفاده های مختلفی از آن در دکوراسیون منزل داشت.

شومینه یک جاشمعی متفاوت

برای اینکه شومینه بدون استفاده نماند و دکوراسیون خانه زیباتر شود میتوانید تعدادی شمع داخل آن قرار دهید, انتخاب شمع ها بستگی به سلیقه شما دارد اما اگر در سایز های مختلف باشند زیباتر است.

استفاده از شومینه

استفاده از شومینه به عنوان جاشمعی

استفاده از شومینه به عنوان انبار چوب

یکی دیگر از استفاده هایی که میتوانید از شومینه داشته باشید این است که تنه های چوب در سایزهای کوچک و بزرگ را با دقت ببرید و داخل شومینه قرار دهید, با این کار دکور منزل دو برابر زیباتر میشود.

استفاده از شومینه

استفاده های جالب از شومینه 

شومینه را کتابخانه کنید

حتما شما هم تعدادی کتاب کهنه دارید که دیگر از آن ها استفاده نمیکنید, به جای آن که کتاب ها را داخل انباری نگهداری کنید میتوانید آن ها را داخل شومینه بچینید, در چیدمان کتاب ها سلیقه به خرج دهید و به زیباترین شکل ممکن آن ها را داخل شومینه بچینید.

استفاده از شومینه

استفاده از شومینه به عنوان کتابخانه

چیدمان گل و گیاه داخل شومینه

در خانه های کوچک که جا برای گل و گلدان ها پیدا نمیشود, شومینه بهترین ایده است. گیاهان و گلدان هایتان را داخل و بالای شومینه باسلیقه بچینید, میبینید چقدر این ایده زیبا است.

دکوراسیون شومینه

دکوراسیون بهاری شومینه

تزیین و دکوراسیون شومینه خاموش در فصل بهار و تابستان

استفاده های خلاقانه از شومینه در فصل بهار + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف