نمناک دنیای مددکوراسیون منزل استفاده از فضای پرت منزل به عنوان اتاق ناهارخوری+تصاویر
استفاده از فضای پرت منزل ، درست کردن اتاق ناهارخوری
یکی از ایده های طراحی دکوراسیون داخلی مدرن امروزی استفاده از فضای پرت منزل برای تکمیل طرحی زیبا به عنوان اتاق ناهار خوری است که در این بخش از دنیای مد نمناک می بینید.

استفاده از فضای پرت منزل برای ساختن و طراحی اتاق ناهار خوری

طرح استفاده از فضای پرت منزل در بخشی می تواند فضایی را که نیاز دارید برای شما فراهم سازد به عنوان مثال اتاق غذاخوری که در برخی از خانه ها طراحی نشده است . اتاق ناهارخوری یکی از ضروری ترین قمست های هر خانه ایست. اما ممکن است در خانه ای که شما خریداری می کنید فضایی به عنوان ناهارخوری درنظر نگرفته شده باشد. شما می توانید از ایده های زیر الگوبرداری کرده و از فضاهای بلا استفاده یک فضای ناهارخوری گرم ایجاد کنید.

ایده هایی استفاده از فضای پرت منزل به عنوان یک اتاق ناهارخوری زیبا و دوستانه

یک گوشه دنج ناهارخوری در خانه یا آپارتمان می تواند فضایی موثر را برای دور هم جمع کردن خانواده و یا پذیرایی از مهمانان فراهم کند. به این خانه های خیره کننده نگاه کنید تا ببینید که چگونه طراحان بر روی گوشه های خانه تمرکز کرده اند و از آنها ناهارخوری های زیبایی درست کرده اند. شاید بخواهید شما هم یکی از اینها را در خانه خود داشته باشید.

 

استفاده از فضای پرت منزل

نکته مهم در دکوراسیون خانه های امروزی این است که معماران باید در هنگام کار کردن با یک فضای کوچک، خلاقیت بیشتری خرج دهند. همانند طراحی این اتاق ناهارخوری زیبا. این فضا در اتاق ناهار خوری، آشپزخانه و اتاق نشیمن فوق العاده عالی دیده می شود، نکته دیگر این است که اتاق ناهارخوری باید با دکوراسیون بقیه خانه تناسب داشته باشد،ذبه همین دلیل برای این اتاق ناهارخوری از کابینت و میزهایی با چوب بلوط آمریکایی که تناسب بسیاری با کابینت های آشپزخانه دارد استفاده شده است. 

استفاده از فضای پرت منزل

صاحبان این خانه در آدلاید استرالیا دوباره این خانه را بازسازی کردند و از این قسمت به عنوان یک اتاق ناهارخوری و یا برای نوشیدن یک چای عصرانه با دوستان خود استفاده می کنند.

این اتاق ناهارخوری دنج و گوشه ای که به سبک رستوران های کوچک طراحی شده است ( وجود صندلی های هلالی شکل با یک میز بیضی ) باعث می شود تا از این فضا به بهترین شکل ممکن استفاده کرد. به دلیل کوچک بودن فضا یکی از بهترین رنگها، رنگ آبی کمرنگ است. برای کف پوش این اتاق ناهارخوری از یک خط سیاه استفاده شده است که آشپزخانه و کنج ناهارخوری را از هم جدا می کند. 

استفاده از فضای پرت منزل

استفاده از فضای پرت منزل برای تکمیل اتاق ناهارخوری ساحلی

فضای راهروی کنار اتاق های تان می تواند یک ناهارخوری تابستانی شود. یکی از بهترین ایده ها برای داشتن یک اتاق ناهارخوری در روزهای گرم تابستان، یک اتاق ناهارخوری ساحلی است. برای میز از یک میز سفید رنگ بیضی و برای صندلی هم از صندلی های حصیری کنار ساحلی استفاده کنید.برای داشتن حس ساحلی بهتر است از رنگ های آبی و سفید استفاده کنید. 

استفاده از فضای پرت منزل

اگر شما هم عاشق رنگ های شاد و تند برای اتاق ناهارخوری تان هستید ترکیب نارنجی و سفید بهترین ترکیب رنگی است. یک نیمکت رویه دوزی شده با مخمل سفید با رنگ خنثایی که دارد باعث درخشندگی دیگر عناصر داخل خانه می شود. نورپردازی دراماتیک روی دیوار جلوه خاصی به دکوراسیون اتاق ناهارخوری تان می بخشد. این اتاق ناهارخوری هم در فضای پرت راهروی ورودی خانه قرار گرفته است. 

استفاده از فضای پرت منزل

ترکیب صندلی های قرون وسطایی با نیمکت های مدرن می توانید گوشه خانه تان را به یک ناهارخوری زیبا و دلنشین تبدیل کند. برای سه طرف از نیمکت و برای یک طرف از صندلی های مدل قدیمی استفاده کنید. 

استفاده از فضای پرت منزل

به دلیل نداشتن فضایی برای ایجاد یک اتاق ناهارخوری جداگانه شما می توانید قسمتی از فضای کابینت آشپزخانه تان ( کانتر یا اوپن آشپزخانه ) را به یک ناهارخوری دنج خانوادگی تبدیل کنید. اگر دقت کنید متوجه می شوید از این ایده در کافی شاپ ها استفاده می شود. 

استفاده از فضای پرت منزل

این قسمت از نهارخوری به صورت یک راهرو منتهی به درهای خروجی می باشد و باعث شده است تا این قسمت از غیر قابل استفاده بودن خارج شود. استفاده از یک نیمکت بهترین ایده برای استفاده بهینه از فضاهای موجود در این راهرو است. برای تزیین دیوار ناهارخوری می توانید از یک اثر هنری و نورپردازی ملایم استفاده کنید.

استفاده از فضای پرت منزل به عنوان اتاق ناهارخوری+تصاویر

استفاده از فضای پرت منزل به عنوان اتاق ناهارخوری+تصاویر
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
برگرفته از سیمرغ /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف