دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سبک زندگیخانه داری نکات مهم استفاده از ماشین لباسشویی که جدی نمیگیرد
استفاده از ماشین لباسشویی ، نکات مهم ماشین لباسشویی
استفاده از ماشین لباسشویی تنها جداکردن لباس ها و انتخاب زمان شستشو و حرارت آب مناسب نیست بلکه نکات ریز و البته مهمی در این زمینه وجود دارد که برای افزایش طول عمر این وسیله ی مهم باید رعایت کنید.
بازدید : 1,452 نفر

نکاتی پیرامون استفاده از ماشین لباسشویی

اشتباه کردن در زمینه شستشوی بسیار ساده است در این متن تعدادی از اشتباهاتی که در زمینه شستشو باید به خاطر داشته باشیم می پردازیم.
شست و شوی لباس ها با ماشین لباسشویی بسیار ساده به نظر می رسد ،قرار دادن لباسها داخل ماشین و اضافه کردن صابون و بعد روشن کردن ماشین اما ممکن است در همین حین اشتباهاتی رخ دهد که به سادگی موجب خرابی لباس یا ماشین میشود پس برای جلوگیری از این مشکل بایستی نکاتی را دانسته و رعایت کنید.
استفاده از ماشین لباسشویی

اشتباهاتی در مورد استفاده از ماشین لباسشویی

نکاتی که در استفاده از ماشین لباسشویی باید جدی گرفت

ماشین لباسشویی پر سرو صدا مشکل ساز می شود!
تق تق کردن ماشین وقتی ماشین لباسشویی جدیدی می خرید ابتدا باید آن را روی سطح صاف و مناسب نصب کنید ماشین وقتی بلرزد یا تق تق کند باید ماشین را تعویض یا هزینه زیادی را صرف تعمیر آن کنید پس بهتر است حتما هنگام نصب از نمایندگی معتبر درخواست کمک کنید و تا زمانی که فرد متخصص ماشین لباسشویی را نزد شما امتحان نکرده از ان استفاده نکنید.
زیپ های باز لباس ها را ببندید 
وقتی لباس ها را بازیپ یا گره داخل ماشین میریزیدحتمن زیپ را ببندید که درب ماشین را خراش نیندازد و لباس های دیگر خراب نکند
بیش ازحد پودراستفاده نکنید
اگر میخواهید بعد از شستشو لباس های تمیز داشته باشیدطبق دستور از پودر شوینده استفاده کنید بیشتر از حد مجاز استفاده از مواد شوینده کار ماشین را مختل میکند.
استفاده از ماشین لباسشویی

لباس ها را داخل ماشین لباسشویی جمع نکنید

جمع کردن لباس های کثیف داخل ماشین 1 تا 2 روز موجب بوی بد در فضا می شود که چندان جالب نیست همیشه بعد از شستشو در ماشین را باز بگذاریدتاخشک شود اگر ماشین لباسشویی بوی بدی داد با نصف فنجان جوش شیرین ماشین را ضدعفونی و بشویید.
ماشین لباسشویی را با پاک کننده های خانگی ضدعفونی کنید
یک فنجان سرکه و جوش شیرین را داخل ماشین بریزید و ماشین را روشن کنید تا چرخ کوتاهی بزند
شستشوی فیلتر ماشین لباسشویی مهم است
آیا میدانستید که همه ماشین ها فیلتر دارند فیلتر ماشین را بیرون بیاورید و بشویید که از انسداد آن جلوگیری کرده باشید اگر نمیدانید فیلتر کجاست به دفترچه آن مراجعه کنید و همینطور آبهایی که داخل درب جمع شده را پاک کنیدتابوی بدی نگیرد بعد دکمه شست وشو رابزنیدتاباقی مانده پودرهاشسته شود
لی بل لباس ها را چک کنید
ماشین لباسشویی های مدرن برای انواع لباس ها دور های متفاوت دارد به همین منظورقبل از قرار دادن لباسها داخل ماشین لیبل آن را چک کنیدباانجام این نکات به عمر ماشین لباسشویی ولباس بیافزایید.
 

 

نکات مهم استفاده از ماشین لباسشویی که جدی نمیگیرد

نکات مهم استفاده از ماشین لباسشویی که جدی نمیگیرد
55
منبع : گروه ترجمه نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف