نمناک ورزشفوتبال جنجال سلفی امیر تتلو با مسلمان و ماجرای مرگ اولادی
امیر تتلو ، تتلو در استقلال
سلفی محسن مسلمان با امیر تتلو جنجال به پا کرد از احضار مسلمان گرفته تا استقلالی شدن تتلو و ادعای عجیب تتلو درباره مرگ مهرداد اولادی.
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1395

امیر تتلو :اولادی را پرسپولیسی ها کشتند

غیبت هفته گذشته محسن مسلمان در یک جلسه تمرین پرسپولیس حرف و حدیث هایی را در پی داشت.

محسن مسلمان با غیبت در تمرین پرسپولیس راهی محل برگزاری یک دیدار فوتسال شدو تصاویر او در کنار امیرحسین مقصودلو (تتلو) انتقاداتی را در پی داشت.

احضار محسن مسلمان به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به خاطر گرفتن سلفی با امیرتتلو باعث شد این خواننده زیر زمینی ساعات سختی را سپری کند.

امیر تتلو

ماجرای امیر تتلو و محسن مسلمان

او ابتدا در پستی اینستاگرامی نوشت:«من جواب بی احترامی رو با بی احترامی می دم. مگه تتلو قاتله یا مثلاً مریضی داره که هر کی میگه باهاش گشتم، رفتم کمیته انضباطی یا مشکل ایجاد شد یا خراب شدم؟ تو که بدت میاد و... پاش وای نمیسی حالا که گشتی! هر کسی مسئول کارای خودشه! من مگه خودم خرابم که کسی رو خراب کنم؟! وا... اونقدی که اینا... و قلیون ملیون می کشن، من فقط باشگاهم! این چه کار زشتیه جدیداً همه یاد گرفتن؟ به من چه ربطی داره اصلاً! هر کی می خواد معروف شه، میاد ما رو می کوبونه. زشته. خجالت بکشین... واقعاً زشته!»

امیر تتلو

امیر تتلو استقلالی شد


اما این پایان کار نبود و حمله هواداران پرسپولیس به صفحه شخصی این خواننده و ثبت شدن بالای 10 هزار توهین در یک ساعت، باعث شد تا او این بار به صورت صوتی پستی را منتشر کند:محسن مسلمان اصلا دوست من نیست. دوستی دارم به اسم مملی که زنگ زد و گفت مسلمان می خواهد بیاید بازی شما را ببیند.گفتم نیاید چون داستان می شود.ولی اومد و داستان شد.من این همه دوست فوتبالی دارم، همین الان دارم از پیش روزبه چشمی میایم. مرتیکه! بی جرأت برگرد بگو من کاری نکردم که... رفتم نشستم فوتبال دیدیم. همان کاری که سلطان شمسایی کرد. اعدامت که نمی کنن. همه چیز مال بی جرأت بودن خودت هست. اگرهم که دعوت نشدی خب بیا یک پست بگذار تا من این همه فحش نخورم.»

امیر تتلو

اولادی را پرسپولیسی ها کشتند !


لحظاتی بعد او صفحه خود را از حالت عمومی به شخصی تغییر داد تا فقط فالوورهایش بتوانند پست هایش را ببینند. اما آنقدر توهین ها زیاد شده بود که تتلو ترجیح داد استقلالی شود و ضمن انتشار چند پست با مضمون هواداری استقلال، به شدت از منصوریان حمایت کرد. او در اولین پست بعد از تغییر تیمش، نوشت:« من تازه تو ٢٨ سالگی رسیدم به شعاری که بچگیا تو مدرسمون می دادیم. استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی. پُشت هر سه تاش هم هستم تا حد مرگ میگی نه ؟!! بیشین تماشا کن علی آقا ما بیشتر از سه میلیون تتلیتی پُشتتیمو بهت انرژی میدیم. انشاءالله که قهرمان شیم. هر جورم حساب کنی به شما میرسه که ایرانی هستی نه برانکو که کشورش جای دیگس و به اندازه ی کافی هم اینجا پول در میارن .زنده باد استقلال ٧٨.» او مجبور شد عکسی هم با پیراهن پرسپولیس منتشر کند و بنویسد:«این تیمو میبینید ؟!؟ از بچگی عاشق و هوادارش بودم و هر کار میتونستم براش کردم و هیشکی اندازه من تبلیغشو نکرد که الان ورزشکاشون پُره !!! حتی تو آهنگا اسم تیمو بازیکناشو آوردم ولی الان هواداراش میان به من فحش میدن سر اینکه یارو جرات نداشته یه پُست بذاره بگه قضیش به من ربطی نداشت !!! بابا چرا یادتون میره ؟!؟ همین شما التماس میکردین مجانی مردم بیان ورزشگاهو نمیومدن !! هر کاری میتونستین کردین !! هرکااار !! نمیومدن !! حالا پُر شد ؟!؟ خدارو شُکر 

جنجال سلفی امیر تتلو با مسلمان و ماجرای مرگ اولادی

جنجال سلفی امیر تتلو با مسلمان و ماجرای مرگ اولادی
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 31
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 17 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف