استقلالی معروف

دو استقلالی معروف به پرسپولیس میروند

تاریخ انتشار : 24 آبان 1395کد مطلب : 39510زمان مطالعه : 2 دقیقه
عکس پروفایل محمد طیبی نشان میدهد به احتمال زیاد دو استقلالی معروف از جمله رحیم زهیوی و محمد طیبی به پرسپولیس بپیوندند.

محمد طیبی و رحیم زهیوی در راه پرسپولیس

رحیم زهیوی مهاجم 29 ساله تیم فوتبال استقلال خوزستان که در این فصل از رقابت های لیگ برتر عملکرد فوق العاده ای داشته و موفق شد در این رقابت ها هفت گل به ثمر برساند ، این استقلالی معروف مد نظر باشگاه پرسپولیس قرار گرفته و قرار است به جای مهدی طارمی به عضویت سرخپوشان درآید.

زهیوی سابقه بازی در تیم های صنعت نفت آبادان و نفت تهران را در کارنامه دارد و فصل گذشته نیز از بازیکنان تاثیر گذار زردپوشان جنوب کشور محسوب می شد.

در چند روز گذشته و از زمانی که بحث رضایتنامه بازیکنان استقلال خوزستان به وجود آمد، خبر رسیده تیم های پایتخت به سراغ بازیکنان شاخص قهرمان فصل گذشته رفته اند. در این مورد حتی شنیده می شود بازیکنانی مثل محمد طیبی و رحیم زهیوی از تیم های بزرگ پایتخت پیشنهاد دارند که ظاهرا این مساله دارد شکل جدید و جدی به خود می گیرد. چرا که طیبی در اقدامی عجیب عکس پروفایل تلگرام خود را تغییر داده و عکسی روی آن گذاشته که با لباس قرمز کنار رحیم زهیوی قرار دارد.

استقلالی معروف

محمد طیبی و رحیم زهیوی 

این لباس قرمز متعلق به اردوی تیم ملی است اما به نظر می رسد طیبی قصد دارد با این عکس، پیام مهمی را به اطرافیانش بدهد. هم در مورد خودش و هم در مورد زهیوی.

پس بعید نیست این 2 بازیکن در نیم فصل دوم به پرسپولیس تهران بپیوندند. به تیمی که اول فصل هم خواهان شان بود اما به خاطر استقلال خوزستان ماندند تا به این تیم کمک کنند. حالا که وضعیت استقلال خوزستان جالب نیست، شاید این 2 بازیکن به پرسپولیس بروند تا با حضور در رقابت های قهرمانی آسیا، شانس خود را برای رسیدن به تیم ملی و حضور در جام جهانی بالا ببرند.

نکته جالب در مورد عکس مورد نظر این است که در کنار طیبی و زهیوی، دانیال ماهینی حضور داشت اما طیبی ترجیح داد عکس او را در پروفایلش نگذارد. چرا که احتمالا پورقاز قصد ندارد به تیم قرمز پایتخت برود.

دو استقلالی معروف به پرسپولیس میروند

1.79
این مطلب مفید بود ؟36
برگرفته از جام نیوز -باشگاه خبرنگاران -/ح
وبگردی