بازی استقلال و نساجی

نتیجه بازی استقلال و نساجی امروز 4 آذر + فیلم

تاریخ انتشار : 4 آذر 1398کد مطلب : 58395زمان مطالعه : 1 دقیقه
تیم فوتبال استقلال تهران در خانه نساجی مازندران هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال را با برد پشت سر گذاشت.

بازی استقلال و نساجی مازندران در لیگ برتر 

تیم های فوتبال استقلال تهران و نساجی مازندران امروز ساعت 15:30 در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم استقلال با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید.

ترکیب تیم استقلال و نساجی مازندران 

استقلال:سیدحسین حسینی، سیاوش یزدانی، روزبه چشمی، عارف غلامی، وریا غفوری، هروویه میلیچ، علی کریمی، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی و شیخ دیاباته

نساجی مازندران: علیرضا حقیقی- رضا علیاری، مجتبی بیژن، مجتبی ممشلی، میلاد سرلک، علی اصغر عاشوری، رضا دهقانی، حسن جعفری، حامد شیری، سید محمد میری، محمد عباس زاده

استقلال و نساجی مازندران

 نتیجه نهایی بازی استقلال و نساجی

نساجی مازندران    1   -    2      استقلال تهران

شرح گل های استقلال و نساجی

استقلال: 

علی کریمی، دقیقه 33 ؛ مهدی قائدی از سمت راست کرنر را به محوطه جریمه ارسال کرد و علی کریمی با استفاده از اشتباه مدافعان و گلر نساجی با ضربه سر توپ را به گوشه دروازه حقیقی فرستاد.

مهدی قائدی ، دقیقه 48؛ فرشید اسماعیلی از سمت چپ زمین موقعیت خوبی به دست آورد و با ارسال پاس به داخل محوطه جریمه مهدی قائدی را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن با شوت پای چپ گل دوم را برای استقلال به ارمغان آورد.

نساجی:

محمد عباس زاده ، دقیقه 60؛ نساجی از روی یک ضربه ایستگاهی موقعیتی به دست آورد که مجتبی بیژن از پشت محوطه جریمه با ضربه سر توپ را به عباس زاده رساند و کاپیتان سرخ ها با برگردانی زیبا گل اول را برای میزبان به ثمر رساند.

فیلم خلاصه بازی استقلال و نساجی 

فیلم و نتیجه بازی استقلال و نساجی مازندران در لیگ برتر

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : بخش خبری نمناک/م
وبگردی