نمناک اخبارورزشی خبر بسیار عالی برای تیم استقلال و پرسپولیس
استقلال و پرسپولیس ، بدهی های استقلال
مسعود سلطانی فر گفت: قرارداد حامی مالی پرسپولیس و حامی مالی استقلال تا پایان سال 99 می باشد و هیچ مشکل مالی دو باشگاه سرخابی را تهدید نمی کند.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1397

خبر خوش وزیر؛ تمام بدهی های استقلال و پرسپولیس پرداخت شد

ورزش 11: به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در حاشیه افتتاح ورزشگاه فولاد خوزستان اظهار داشت:خوشبختانه قرارداد حامی مالی استقلال و پرسپولیس تا سال 1399 برقرار است و هیچ مشکل مالی این دو تیم پر طرفدار را تهدید نمی کند.
صحبت های مسعود سلطانی فر درباره مشکلات مالی پرسپولیس و استقلال

صحبت های مسعود سلطانی فر درباره مشکلات مالی استقلال و پرسپولیس 

وی درباره پرداخت بدهی های دوباشگاه هم گفت :خوشبختانه تمام بدهی اشخاص حقیقی و حقوقی هر دو باشگاه تعیین و تکلیف و پرداخت شده و در بخش بدهی های مالیاتی هم با شفافیت و طی شدن مراحل قانونی ، به سرعت بدهی ها و جرایم سنگین مالیاتی برجای مانده از سوء مدیریت های حداقل 20 سال گذشته در حال حل و فصل شدن است.
وزیر ورزش و جوانان درباره خصوصی شدن و وارد شدن این دو تیم به سازوکار واگذاری عنوان کرد:در حال برنامه ریزی هستیم و امیداریم تا پایان سال مجوز واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را بگیریم.

خبر بسیار عالی برای تیم استقلال و پرسپولیس

خبر بسیار عالی برای تیم استقلال و پرسپولیس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 22
این مطلب مفید بود ؟ 18 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف