نمناک ورزشفوتبال رای انضباطی استقلال و پرسپولیس بعد از دربی 84
استقلال و پرسپولیس ، کمیته انضباطی
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای تخلفات دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس را اعلام کرد, هر دو تیم نقره داغ شدند.
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1395

رای انضباطی دیدار استقلال و پرسپولیس

در دربی 84 کاپیتان های استقلال و پرسپولیس در پایان دربی برگشت باهم درگیر شدند. این درگیری باعث اخراج شدن بازیکن باتجربه از بازی و درگیری گسترده خارج از زمین شد.

دیدار دو تیم استقلال تهران و پرسپولیس روز یکشنبه، 24 بهمن ماه در ورزشگاه آزادی برگزار شد و از سوی هر دو تیم تخلفاتی صورت گرفت، برهمین اساس کمیته انضباطی آرا خود را به شرح زیر اعلام کرد:

استقلال و پرسپولیس

حواشی دیدار استقلال و پرسپولیس

مهدی رحمتی – بازیکن تیم استقلال تهران به دلیل رفتار زننده با بازیکن تیم مقابل در وقت های پایانی مسابقه که با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد و همچنین تکرار تخلفات بعد از پایان مسابقه به دو جلسه محرومیت و مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمنا یک جلسه محرومیت تعلیقی وی به مرحله اجرا گذاشته می شود، برهمین اساس مهدی رحمتی سه جلسه محروم از همراهی تیم خود است.

سیدجلال حسینی – بازیکن پرسپولیس به دلیل درگیری با بازیکن تیم مقابل به یک جلسه محرومیت و مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
محمد خرمگاه – مربی استقلال تهران به خاطر اهانت و رفتار زننده به داور چهارم با توجه به سوابق قبلی به سه جلسه محرومیت و مبلغ 40 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم پرسپولیس به دلیل فحاشی و پرتاب اشیاء و ترقه توسط تماشاگران این تیم به پرداخت مبلغ 70 میلیون ریال جریمه نقدی
تیم استقلال تهران به خاطر فحاشی و پرتاب اشیاء و ترقه توسط تماشاگران این تیم و مصدوم نمودن بازیکن پرسپولیس با پرتاب سنگ مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
مهدی طارمی و محسن مسلمان – بازیکنان تیم پرسپولیس به دلیل درگیری با یکدیگر پس از پایان مسابقه به توبیخ کتبی و هر کدام به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

گفتنی است تمامی آرا صادره شده قطعی است.

رای انضباطی استقلال و پرسپولیس بعد از دربی 84

رای انضباطی استقلال و پرسپولیس بعد از دربی 84
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف