نمناک ورزشفوتبال AFC به استقلال و پرسپولیس فرصت 3 روزه داد
استقلال و پرسپولیس ، نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا
AFC به استقلال و پرسپولیس تا تاریخ 8 آبان فرصت داده است تا مدارک خود را برای کسب مجوز حرفه ای ارسال کنند تا از لیگ حذف نشوند.
تاریخ انتشار : 6 آبان 1396

فرصت AFC به استقلال و پرسپولیس 

تیم های ایرانی تا تاریخ 8 آبان فرصت دارند تا با ارسال مدارکشان به AFC مجوز حرفه ای را کسب کنند. نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا یعنی پرسپولیس، استقلال، نفت و تراکتورسازی هم تا این تاریخ فرصت دارند تا مشکل اصلی شان یعنی بدهی های مالی را برطرف کنند تا از لیگ قهرمانان آسیا حذف نشوند.

سعید فتاحی، در همین رابطه با بیان اینکه مشکلات نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا جدی است، اظهار کرد:باشگاه های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی برخی از مشکلات خود را برطرف کرده اند ولی بدهی های عمده برمی گردد به موضوع حق پخش که اصلی ترین مشکل این باشگاه ها در آسیاست. پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا باید حدود سه میلیارد و استقلال حدود چهار تا پنج میلیارد از بدهی شان را تا سه روز آتی تسویه کنند.

استقلال و پرسپولیس

احتمال حذف نمایندگان ایران از لیگ آسیا

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره مشکلاتی که در بلیت فروشی داربی بوجود آمد، گفت:با اینکه اعلام کردیم بلیت فروشی نداریم ولی بلیت فروشی شد و دلیل آن جلوگیری از بی نظمی هایی بود که در روز داربی تخمین می زدیم که بوجود آید. با این وجود باز بی نظمی هایی رخ داد. آنطور که وضعیت مردم در استادیوم نشان می داد حدود 100 هزار بلیط فروخته شده بود که باید این موضوع بررسی شود.

AFC به استقلال و پرسپولیس فرصت 3 روزه داد

AFC به استقلال و پرسپولیس فرصت 3 روزه داد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از مشرق/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف