استقلال

لیست نقل و انتقالات فصل 97-98 باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : 8 مرداد 1397کد مطلب : 68198تعداد نظرات : 6 نظر
تیم استقلال تهران برای جبران ناکامی های فصل گذشته لیگ برتر به دنبال تقویت تیم در لیگ هجدهم می باشد. در این گزارش آخرین وضعیت خروجی و ورودی بازیکنان استقلال در بازار نقل و انتقالات لیگ برتر فصل 97-98 را می خوانید.

تازه ترین خبرها از نقل و انتقالات باشگاه استقلال

به گزارش افکارنیوز، با توجه به مذاکرات متعدد مدیران باشگاه استقلال با ترابزون ترکیه برای انتقال مجید حسینی در نهایت طرفین به توافقات اولیه رسیدند و به احتمال زیاد جدایی حسینی از استقلال طی امروز و فردا نهایی می شود تا بدین ترتیب استقلال هم از این انتقال سود بالایی ببرد. حسینی در حال حاضر در تمرینات ترابزون نیز حاضر شده است. استقلالی ها منتظر ورود مدیران ترابزون به تهران هستند تا این انتقال نهایی شود. 

تیام در یک قدمی باشگاه عجمان 

مذاکراتی که بارها و بارها مدیران استقلال با مدیر برنامه های تیام داشتند در نهایت تا به این لحظه توافق نهایی درباره جدایی تیام صورت نگرفته و این موضوع در حالی است که شنیده می شود مهاجم سنگالی آبی پوشان با باشگاه عجمان در حال مذاکره است. 

استقلالی ها از ابتدا خواهان بازگشت تیام به تیمشان بودند و این بازیکن برای جدایی باید رقمی بالای 600 هزار دلار به مدیران استقلال پرداخت کند و غرامتش را بپردازد و اگر این امر صورت نگیرد استقلال شکایت خود را به فیفا می برد که این موضوع برای تیام و باشگاه مد نظر جریمه و محرومیت در پی خواهد داشت.

استقلال

نقل و انتقالات بازیکنان باشگاه استقلال 

الحاجی و بررسی رزومه 

مدیران باشگاه استقلال همچنان در حال بررسی رزومه و مذاکره با الحاجی هستند و این بازیکن نیز روز گذشته از تیم اوسترشوند خداحافظی کرده است. 

ایمن حسین و مذاکرات استقلالی ها 

ایمن حسین بازیکن عراقی در تیررس استقلالی ها قرار دارد و وضعیت حضور این بازیکن با حضور در تهران برای قرار گرفتن در ترکیب آبی پوشان مشخص می شود. 

نیومایر و تست ایفمارک 

نیومایر بازیکن آلمانی مد نظر استقلالی ها روز گذشته وارد تهران شد و این بازیکن امروز در تست های ایفمارک حاضر می شود تا در صورت تایید پزشکان قرارداد با این منعقد شود. قرارداد این بازیکن در حال نهایی شدن است.

لیست خروجی استقلال

 لیست ورود و خروجی باشگاه استقلال

آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال برای فصل 97-98 لیگ برتر

3.864
این مطلب مفید بود ؟4915
برگرفته از افکارنیوز/ ر/ح.ب
نظرات6 نظر به ثبت رسیده است
مهدی1397-04-13
بنازم باشگاه بزرگ پرسپولیس و این مدیرت فوق العاده اش که امسال هم صددرصد قهرمان میشه همین جور ادامه بدین من بعنوان یه پرسپولیسی بسیار متشکرم
32107
جواد رحیمی1397-04-21
پرسپولیس عشقه ازتمام تیم ها سرتر ولژیور فراوانی ازتمام تیم ها دارداکثرا موفق ترین بشمار میآیدند آرزو میکن امسال هم قهرمانی را انشاءالله جشن میگرند
1469
یاشار1397-05-05
پرسپولیسو باید با جام 18 خداحافظی کند
6520
مهرشاد محمدی1397-05-12
استقلال با تیم های قدرت مند مساوی کرد انشاالله سال ۹۷—۹۸قهرمان میشع
5510
محمد1397-07-24
فقط و فقط استقلال..پرسپولیس چند ساله فقط با جعل کردن قهرمان میشه..
3510
علی رضا مهدیان1397-08-20
استقلال به روز های خوبش برمیگرده و قهرمان آسیا میشه
337
وبگردی