نمناک ورزشفوتبال کدامیک از بازیکنان استقلال سرباز محسوب می شوند؟
آبی پوشان ، سعید آذری
بازیکنان استقلال که به خدمت سربازی نرفته اند اعلام شد که اسم سید حسین حسینی دروازه بان این تیم نیز به چشم می خورد.
تاریخ انتشار : 22 دی 1396

بازیکنان استقلال که سربازی نرفته اند

اسامی بازیکنان آبی پوشی که خدمت سربازی نرفته اند اعلام شد،سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان در برنامه نود مدعی شد که باشگاه تراکتورسازی با دو بازیکن از استقلال برای اینکه مشمول سربازی شوند، صحبت کرده بود. در استقلال بازیکنانی زیادی هستند که از معافیت تحصیلی استفاده کرده و هنوز دوران خدمت مقدس سربازی را سپری نکرده اند.

بازیکنانی، چون سیدمجید حسینی، محسن کریمی، امید نورافکن. گفته می شود بازیکنان مدنظر تراکتورسازی نورافکن و کریمی بوده اند و زمزمه هایی مبنی بر مذاکره با حسینی هم شده بود. این سه بازیکن به باشگاه معافیت تحصیلی داده و فعلا قصد دارند در استقلال کارشان را ادامه دهند. 

ترکیب احتمالی آبی پوشان استقلال برابر سایپا

سرمربی استقلال امروز برای شکست سایپا احتمالا ترکیبی تهاجمی را به زمین خواهد فرستاد.

امروز سیدحسین حسینی در درون دروازه استقلال ماموریت آخر را پشت سر می گذارد و می تواند با بسته نگه داشتن دروازه اش رکورد کلین شیت تاریخ فوتبال ایران بشکند.نیمکت نشینی های منتظری امروز هم ادامه دار خواهد بود و شفر برای خط دفاع تیم خود چشمی و مجید حسینی را انتخاب کرده است.

امروز وریا غفوری ستاره استقلال در پست دفاع راست خواهد بود و از بین نورافکن و زکی پور یکی در پست دفاع چپ بازی می کند.فرشید باقری بعد از یک هفته دوری از ترکیب اصلی به دلیل مصدومیت امروز در کنار امید ابراهیمی زوج هافبک دفاعی استقلال را تشکیل می دهند.

آبی پوشان

ترکیب جدید آبی پوشان استقلال

محسن کریمی، داریوش شجاعیان و احتمالا جابر انصاری امروز تلاش می کنند علی قربانی را در خط حمله تغذیه کنند.

سید حسین حسینی، وریا غفوری، مجید حسینی، روزبه چشمی، امید نورافکن، فرشید باقری، امید ابراهیمی، محسن کریمی، داریوش شجاعیان، جابر انصاری و علی قربانی

کدامیک از بازیکنان استقلال سرباز محسوب می شوند؟

کدامیک از بازیکنان استقلال سرباز محسوب می شوند؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از افکار نیوز - ورزش 3 - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف