نمناک ورزشفوتبال راهکار ویژه شفر برای محوطه جریمه استقلال در آسیا
استقلال ، محوطه جریمه امن استقلال
شفر به خوبی می داند که کوچکترین اشتباه و خطایی در لیگ قهرمانان آسیا تاوان سنگینی دارد و جایی برای فرار نیست و به همین دلیل راهکار ویژه ای در آسیا برای استقلال در نظر گرفته است.
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1396

راهکار ویژه شفر در آسیا؛ محوطه امن جریمه

تعداد خطاهای استقلال بازی به بازی بیشتر و محل انجام این خطاها هر بار از دروازه دور و دورتر می شود.
یکی از عوامل نتیجه نگرفتن استقلال در این فصل به خصوص در زمان حضور منصوریان پنالتی بود. پنالتی هایی که به قاتل جان استقلال تبدیل شده بودند و امتیازات ارزشمندی را از این تیم می گرفتند. با حضور شفر و راهکارهایی که ارائه داد این پنالتی ها به حداقل رسید. در چند بازی آخر اما باز هم بعضی از بی احتیاطی ها و خطاهای خشن بازیکنان استقلال کار دست این داد و در چند صحنه هم اشتباهات داوری باعث قسر دررفتن استقلال شد.
 
شفر به خوبی می داند که کوچکترین اشتباه و خطایی در لیگ قهرمانان آسیا تاوان سنگینی دارد و جایی برای فرار نیست و به همین دلیل تمهیدات ویژه تری برای تیمش در آسیا اندیشیده است. یکی از خصوصیات استقلال شفر این است که این تیم خطاهای زیادی انجام می دهد. خطاهایی که پشت محوطه جریمه انجام می شود تا مدافعان استقلال در محوطه جریمه مجبور به خطا یا انجام اشتباه نشوند. شفر برای آسیا اما قواعدش را سفت و سخت تر کرده است و محدوده خطای بازیکنان این تیم حتی از پشت محوطه جریمه خودی جلوتر هم رفته است. این عکس محل خطای بازیکنان استقلال در بازی با الریان را نشان می دهد.
 
استقلال

راهکار ویژه شفر در آسیا و محوطه امن جریمه استقلال

بیش از 60 درصد خطاهای بازیکنان استقلال در نیمه زمین حریف انجام شده و تنها دو خطا در یک سوم خودی، نشان می هد استقلالی ها این بار قبل از خطرناک شدن موقعیت حریف روی آن ها خطا کرده اند. جالب است که تعداد خطاها در محوطه جریمه حریف در نیمه دوم بیشتر شده است. این شیوه بازی استقلال اگرچه شاید تعداد خطاهای این تیم و کارت زردها را بالاتر ببرد اما ریسک بازی آنها را کمتر کرده و محوطه جریمه شان را امن تر می کند.

راهکار ویژه شفر برای محوطه جریمه استقلال در آسیا

راهکار ویژه شفر برای محوطه جریمه استقلال در آسیا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از سایت نود /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف