لیست سیاه استقلال برای فصل 97-98 لو رفت

تاریخ انتشار : 20 فروردین 1397کد مطلب : 66691تعداد نظرات : 12 نظر
در فهرست کنونی استقلال بسیاری از بازیکنان مورد تایید شفر قرار دارند و حضورشان در تیم آینده قطعی است مگر اینکه خود بازیکنان با طرح پیشنهادی های خارجی یا علاقه شخصی به جدایی، استقلال را ترک کنند. 4 بازیکن در لیست خروجی شفر

شفر لیست ورودی و خروجی استقلال را امروز یا فردا نهایی می کند

شفر هنوز لیستی به طور رسمی به باشگاه استقلال ارائه نداده و رسما اعلام نکرده کدام بازیکنان را می خواهد یا نمی خواهد اما شیوه مذاکرات مدیران باشگاه استقلال با برخی بازیکنان نشان می دهد که اولویت ها مشخص شده است و به نوعی شفر تعدادی از بازیکنان را که قطعا برای فصل آینده می خواهد را مشخص کرده است.
با توجه به موفقیت های استقلال در ماه های اخیر تغییرات در فصل هجدهم بسیار محدود خواهد بود اما حفظ همین مجموعه هم کار سختی است که باشگاه استقلال را با چالش هایی مواجه خواهد کرد. از طرفی حضور در جام جهانی فوتبال برای برخی بازیکنان استقلال این فرصت بزرگ را پدید می آورد تا احتمالا پیشنهادهایی از تیم های خارجی به دست آورند که اگر چنین اتفاقی رخ دهد یارگیران باشگاه استقلال باید توجه بیشتری به بازیکنان داخلی کنند. در شرایط فعلی بازیکنان اندکی در لیست خرید استقلال قرار دارند که این ناشی از درخشش تیم فعلی است.
استقلال به روزهای پایانی لیگ نزدیک می شود و با روندی که در پیش گرفته شانس رسیدن به رتبه دومی را هم دارد. آبی ها برای رسیدن به این جایگاه باید دلخوش به شکست ها یا تساوی های احتمالی دو تیم ذوب آهن و سایپا در بازی های آتی باشند تا پس از پرسپولیس جایگاه دومی لیگ را به چنگ آورند.
وضعیت فنی استقلال در ماه های اخیر به حدی رشد یافته که امکان رسیدن به رتبه دومی در لیگ و علاوه بر آن دستیابی به قهرمانی جام حذفی لیگ برتر وجود دارد. نقل و انتقالات فصل آینده استقلال نیز متاثر از همین نتایج خواهد بود و بعید است که تیم شفر به واسطه نتایج مطلوبی که در نیم فصل دوم به دست آورد تغییرات آنچنانی داشته باشد.

استقلال

لیست سیاه استقلال لو رفت

احتمالا یک نقل و انتقالات آرام در انتظار استقلال خواهد بود و مدیران این باشگاه اولویت را تمدید قرارداد بازیکنان فعلی قرار خواهند داد و معدود بازیکنانی را به ترکیب استقلال لیگ هجدهم اضافه خواهند کرد.
در فهرست کنونی استقلال بسیاری از بازیکنان مورد تایید شفر قرار دارند و حضورشان در تیم آینده قطعی است مگر اینکه خود بازیکنان با طرح پیشنهادی های خارجی یا علاقه شخصی به جدایی، استقلال را ترک کنند. دور از ذهن نیست که بسیاری از بازیکنان استقلال فصل آینده با پیشنهادهای داخلی و خارجی مواجه شوند که این ناشی از درخشش های مدامی است که آنها پس از حضور شفر در استقلال داشته اند. بنابر این تمدید قرارداد همین مجموعه خود یک پروسه سخت و زمانبر است و مدیران استقلال را با چالش هایی مواجه خواهد کرد.
شاید یکی از دلایلی که موجب شده مذاکره با بازیکنان کنونی از هفته های گذشته آغاز شود و مدیران استقلال با بازیکنان مدنظر خود به گفت و گو بنشینند همین احتمال جدایی ها باشد اما در عین حال مشخص نیست که باشگاه استقلال تا چه اندازه در جلب رضایت بازیکنانش موفق باشد و باید روزهای آتی را به نظاره نشست تا نتیجه کار مدیران باشگاه استقلال را در تمدید قرارداد بازیکنان فعلی مشاهده کرد. به طور قطع بازیکنانی همچون سیدحسین حسینی، سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، سیدمجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، خسرو حیدری، میلاد زکی پور، امید نورافکن، امید ابراهیمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان، جباروف و مامه تیام در بین بازیکنان مد نظر شفر قرار دارند اما هستند بازیکنانی همچون جابر انصاری و علی قربانی که به رقم نمایش نسبتا خوبی که در استقلال داشته اند همچنان ماندن شان در استقلال فصل هجدهم مشخص نیست و احتمال دارد که به سبب جذب بازیکنان جدیدی همچون قلی زاده و ترابی این بازیکنان از فهرست استقلال کنار گذاشته شوند.

استقلال

گمانه زنی از لیست خروجی استقلال در فصل جدید

لئوناردو پادوانی نیز به دلیل مصدومیت سختی که با آن مواجه شد، بعید است در فهرست سال آتی حضور داشته باشد. این بازیکن دوران دشواری را سپری می کند و حتی ممکن است برای همیشه فوتبال را کنار بگذارد و به مربیگری یا کارهای دیگر مشغول شود. اگر پادوانی را یکی از بازیکنان قطعی خارج شده از فهرست فصل آینده استقلال بدانیم احتمالا بهنام برزای نیز همین وضعیت را تجربه خواهد کرد. برزای در ماه های اخیر دایم مصدوم بوده و از نظر فنی هم نتوانسته انتظارات شفر را برآورده کند.
درباره ماندن برزای در استقلال فصل هجدهم اظهار نظری قطعی از زبان شفر نشنیده ایم و بعید هم هست که سرمربی آلمانی استقلال بخواهد با این بازیکن در فصل هجدهم ادامه دهد.
با توجه به شرایط کنونی بهنام برزای هم در لیست خروجی قرار می گیرد مگر اینکه استقلال نتواند بازیکنان مورد نظرش را جذب کند تا جا برای این بازیکن باز شود. یک احتمال دیگر هم هست. اینکه تیام از استقلال جدا شود که در این شرایط نیز برای برزای موقعیت تازه ای پدید می آید تا همچنان در استقلال باشد.
برزای بازیکن چندان درجه یکی نیست اما همواره توانسته به عنوان بازیکن جانشین عملکرد مطلوبی در ترکیب استقلال داشته باشد. با این حال ترافیک در خط حمله استقلال با حضور تیام و قربانی همین حالا هم کار را به نقطه ای رسانده که برزای در صورت آمادگی نیز شانسی برای بازی در ترکیب اصلی ندارد. دو بازیکن دیگری که ممکن است در استقلال لیگ هجدهم دیده نشوند، مهدی قائدی و محسن کریمی هستند. این دو بازیکن نیز به دلیل مصدومیت شرایط پیچیده ای را تجربه می کنند.
کریمی به احتمال زیاد از نیم فصل دوم لیگ هجدهم آماده بازی خواهد شد و قائدی هم مشخص نیست که به دلیل شرایط جسمانی و روحی اش قادر به بازی باشد. این احتمال دور از ذهن نیست که قائدی و کریمی در استقلال لیگ هجدهم نباشند اما درباره این دو بازیکن نیز نمی توان با قطعیت حرف زد.
قائدی همچنان با باشگاه استقلال قرارداد دارد و از طرفی انتظار عمومی این است که باشگاه استقلال بتواند جلوی هدر رفتن این استعداد را بگیرد و محسن کریمی هم به دلیل اینکه به خاطر استقلال با پارگی رباط پا مواجه شده باز هم چنین انتظاری را در میان افکار عمومی ایجاد می کند که مدیران باشگاه استقلال آنها را حفظ کنند.

استقلال

لیست خروجی شفر

گزارش ای اف سی از ماموریت شفر در استقلال

سایت ای اف سی با ارائه گزارشی درباره دوران بازی و مربیگری وینفرد شفر، نوشت:«وینفرد شفر» پس از کسب چند دهه تجربه در چهارقاره جهان، در تازه ترین ماجراجویی راهی جمهوری اسلامی ایران شده،جایی که او وظیفه دارد روزهای شکوه را به استقلال بازگرداند.

شفر پس از سه سال هدایت جامائیکا و در اکتبر 2017 با تیم استقلال ، بار دیگر به آسیا بازگشت . از آن تاریخ تاکنون از 24 بازی تنها متحمل دو شکست شده و استقلال را از رده شانزدهم جدول در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، به جایگاه دوم جدول رده بندی رساند.

ای.اف.سی می افزاید:لیگ قهرمانان آسیا جایی است که شفر واقعا سرنوشت استقلال را تغییر داده است. استقلال با الهلال و العین ،نایب قهرمان های فصول گذشته لیگ قهرمانان هم گروه شد. استقلال کار سختی پیش رو داشت، اما غول های ایران با پنج دیدار بدون شکست در جایگاه اول گروه خود جای گرفتند و در حالی که تنها یک بازی تا پایان مرحله گروهی این رقابت ها باقی مانده است، آن ها صعود خود را قطعی کرده اند.

استقلال که شاهد راهیابی حریف دیرینه خود، پرسپولیس، به مرحله نیمه نهایی رقابت های فصل گذشته بود مصمم است تا جایی که ممکن است در برجسته ترین رقابت های قاره آسیا پیش برود .این تیم سال 1991 با شکست تیم لیائونینگ چین به عنوان قهرمانی جام باشگاه های آسیا دست یافته بود.

شفر با در اختیار داشتن «مامه بابا تیام» مهاجم پیشین یوونتوس و «سرور چپاروف» که دوبار عنوان بهترین بازیکن سال آسیا را از آن خود کرده است، ابزارهای لازم را برای بازگردان استقلال به روزهای اوج دارد.

لو رفتن لیست خروجی استقلال در فصل جدید

لیست سیاه استقلال برای فصل 97-98 لو رفت : امتیاز : 3.8 تعداد رای : 25
این مطلب مفید بود ؟196
برگرفته از آخرین خبر - باشگاه خبرنگاران / ر
نظرات12 نظر به ثبت رسیده است
فریبرز 1397-02-14
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اقای شفر و خسته نباشید و تشکر جانانه از اقای افتخاری که باشگاه رو با ای همه بدهای انباشته شده مدیران قبلی و گفتن سرمربیان که هیچ منفعتی نداشتن فقط هزینه گذاشتن رو دست باشگاه اقای افتخاری تو رو قران نزارید ارش رضاوند بره پرسپولیس که بعد حسرتشو بخوریم اقای افتخاری عزیر خواهشا قلی زاده ترابی دشتی میثم تیموری ابراهیم صالحی پیمان بابایی تبریزی و دانیل ارزانی رو برای سال بعد جذب کنید خواهش میکنم
82
ابی تو خونمه1397-02-23
با عرض سلام ووقت بخیرخدمت تمام دست اندر کاران .وهمچنین اقای شفر میخواهم که بگویم شما فصل خوبی را سپرکردیدوتیم را خوب جمع کردید .نگزارید که تیام برود وحفظ شود وقلی زاده را برای فصل بعد استقلال خرید کنید مهدی قایدی وغفوری وحسین حسینی را حفظ کنید ممنونم اگر اینگونه شود با ارز پوزش کوچیک شما رضا هستم .....یاعلی
42
رضا بخشی1397-02-27
سلام وخسته نباشیدب همه استقلالی ها مرسی از اقای شفر عزیز میخواستم بگم برای جذب بازیکن از معین عباسیان فراموش نشه بازیکن با کیفیته
53
کاظم1397-03-04
استقلال باید بازیکنان خوب داشته باشه رحمتی حسینی قایدی تیام شجاعیان چشمی و جند مهره خوب و مطمین و جنگمده جذب کنه الهیار صیاد منش ترابی قلی زاده و غیره به جمع ابی پوشان اضافه کنه و تمرینات سخت با بازیکنان داشته بتشه از لحاظ دو میدانی شوت راه دور پاس و دریبل
11
مهدی1397-03-11
باسلام وعرض خسته نباشید خدمت تمام دست اندرکاران باشگاه بزرگ تاج.دوباره روزهای اوج تاج کبیر باحظورمسترشفر برگشته.اقای شفر لطفا علی قربانی وجابر انصاری .بهنام برزای رو ازفهرست سال اتی خط بزنید چون بود ونبودشون واسه تاج کبیر هیچ تاثیری نداره وبجاشون کسایی ک بهترینن رو ب استقلال بیارید.من به خریدهای شما وخودشما یقین دارم.ومطمعنم ک واسه سربلندیه تاج کبیر تمام تلاشتونو میکنید.به امید ستاره ی سوم با سرمربی گری مسترشفر.اونروز خواهد رسد.زنده باد تاج کبیر
30
راضیه1397-03-14
من خیلی بازیکنای این فصل رو دوست دارم کاش بمونن فقط امیدوارم علی قربانی بمونه تو تیم
03
محمد1397-03-23
خدا کنه تیام بماند
40
محمد1397-03-23
با سلام و خسته نباشید خدمت آقای شفر اگه میشه کاوه رو یادتون نره
20
حسنی پور1397-03-23
سلام از مسولین استقلال میخواهم سروش رفیعی را جذب کنند
10
استقلال1397-04-07
لطفا تیام و وریا غفوری وامید ابراهیمی بمونند
40
استقلال1397-04-07
استقلال قهرمان آسیا لیگ برتر وجام حذفی وسوپر جام میشه
31
ادرين1397-04-30
اميدوارم پرسپوليس قهرمان ليگ قهرمانان اسيا و ليگ برتر و جام حذفي و سوبرجام بشه نه استقلال
17
وبگردی