نمناک اخبارورزشی نقشه های خاص وینفرد شفر برای استقلال
استقلال ، استقلال در فینال جام حذفی
تیم استقلال در لیگ برتر هفدهم قهرمان نشد و بعد از آمدن وینفرد شفر هم این تیم شانس قهرمانی کمی داشت اما همین که شفر استقلال را دوم کرد جای قدردانی دارد.
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1397

نقشه پنهانی شفر برای استقلال

اما موقعیت قهرمانی در جام حذفی برای استقلال مهیاست و استقلال برای فتح جام تا اینجاری مسیر را به خوبی پیش آمده است و مانده خان آخر. حریفی تیم به نام خونه به خونه است که در لیگ یک بازی می کند و البته بخت صعود به لیگ برتر را دارد.
ولی شاید قابل باور نباشد که شفر در همین برهه ذهنیتی دیگری را در استقلالی ها تقویت کرده است. قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا که مسلماً به فصل بعد موکول می شود! چرا که لیگ قهرمانان آسیا در دو فصل برگزار می شود!
 
  استقلال

هدف شفر قهرمانی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا است

شفر تا بحال از قهرمانی در آسیا زیاد صحبتی در رسانه ها نکرده ولی در تمرین و در خلوت با شاگردانش از بلندپروازی در لیگ قهرمانان آسیا می گوید. مقامی که شاید خوشبین ترین طرفدار استقلال هم برای این تیم متصور نباشد اما شفر چرا و در همه روزهای سپری شده سعی کرده روح استقلالی ها را بزرگ و بزرگ تر کند.
رفتن تا یک قدمی پیروزی در برابر العین و شکست الهلال حالا به استقلالی ها هم ثابت کرده آنچه که شفر می خواهد شاید سخت باشد اما ممکن است.
قهرمانی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا نقشه ی پنهان شفر برای استقلال است.

وینفردشفر، همچنان چالاک و پا به توپ 

وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال به شیوه ای جالب و خاص تیمش را آماده بازی با الهلال عربستان در هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا میکند.

وینفرد شفر با وجود این که 67 سال سن دارد و خیلی ها در ابتدا حضورش در ایران فکر می کردند انگیزه لازم را برای هدایت استقلال ندارد، با این حال او با آمادگی بالای بدنی کامل بیشتر از هر عضو دیگر کادرفنی انگیزه بازیکنانش را بالا می برد.

وینفرد شفر

وینفرد شفر در تمرینات تیم استقلال برای آماده سازی برای بازی با الهلال

شفر در تمرین روز پیش استقلال دو روز قبل از بازی با الهلال پا به پای سایر بازیکنان در تمرین گروهی شرکت کرد و سطح آمادگی او سبب تحسین بازیکنان این تیم شد.

شفر چه در کنار خط و چه در تمرینات با حداکثر انگیزه تیمش را راهنمایی می کند و این موضوع باعث شده بازیکنان از نظر ذهنی کاملا آماده رسیدن به موفقیت باشند.

شفر

شفر سرمربی تیم استقلال در حین تمرین با بازیکنان تیمش

نقشه های خاص وینفرد شفر برای استقلال

نقشه های خاص وینفرد شفر برای استقلال
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از افکار نیوز/ورزش سه/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف