استند آپ کمدی خندوانه

نتایج مسابقه استندآپ کمدی خندوانه + عکس

تاریخ انتشار : 20 مهر 1394کد مطلب : 20100زمان مطالعه : 2 دقیقه
آخرین نتایج مسابقه استند آپ کمدی خندوانه یا خنداننده برتر برنامه خندوانه را در این مطلب مشاهده می کنید. امیر مهدی ژوله و مهران غفوریان فینالیست مسابقه خنداننده برتر برنامه خندوانه شدند.

نتایج مسابقه استند آپ کمدی خندوانه

رامبد جوان نتایج مسابقه ی استندآپ کمدی برنامه خندوانه در دو گروه اول را اعلام کرد.

یک هفته از شروع مسابقه ایستاده با طنز یا همان استندآپ کمدی در برنامه پرمخاطب خندوانه می گذرد، در این مسابقه قرار است 16 نفر از بهرتین کمدین های سینما و تلویزیون ایران دو به دو با یکدیگر به رقابت به پردازند تا برترین ها مشخص شود تاکنون شش نفر از این 16 نفر بروی صحنه آمده اند که گروه های دو نفره ی آنها به شرح زیر است:

الیکا عبدالرزاق - بیژن بنفشه خواه
علی مسعودی - امیر کربلایی زاده
امیر مهدی ژوله - هومن حاج عبداللهی

الیکا عبدالرزاق در استندآپ کمدی خود خبر از حمایت بانوان ایرانی داد و انگار این حمایت به ثمر نشسته و توانسته 62 درصد از آرا را به خود اختصاص دهد و بیژن بنفشه خواه را پشت سر بگذارد، نتایج این گروه به طور دقیق و بنابه آنچه رامبد جوان در صفحه ی اینستاگرام خود منتشر کرده است بدین شرح اشت :688977 نفر به الیکا عبدالرزاق و 429126 نفر به بیژن بنفشه خواه رای داده اند.

علی مسعودی در استندآپ کمدی خود ژیان پدرش را روشن کرد تا بتواند 58 درصد از آرا را به خود اختصاص دهد و بدین ترتیب نتایج این گروهم مشخص شود، 806132 نفر به علی مسعودی و 582958 نفر به امیر کربلایی زاده رای داده اند.

مسابقه استندآپ خندوانه
نتایج مسابقه استندآپ خندوانه

شب گذشته هم امیر مهدی ژوله و هومن حاج عبداللهی هم برروی صحنه آمده اند که هنوز یک هفته برای کسب رای مخاطب ها فرصت دارند، البته تا این ساعت امیر مهدی ژوله توانسته با تعریف کردن خاطره ای از دوران کودکی خود و مقایسه آن با کودکان امروزی گوی سبقت را از هومن حاج عبداللهی برباید.

هومن حاجی عبدالهی و امیرمهدی ژوله و علی مسعودی

هومن حاجی عبدالهی و امیرمهدی ژوله و علی مسعودی در پشت صحنه مسابقه استندآپ خندوانه

 

برنامه خندوانه هر شب راس ساعت 11 از شبکه نسیم پخش می شود و روزهای پنجشنبه و جمعه مسابقه ی استندآپ کمدی برگزار می شود.

آخرین نتایج مسابقه استند آپ کمدی خندوانه

خنداننده برتر
 

جدول کامل مسابقه استند آپ کمدی خندوانه

خنداننده برتر

مسابقه استند آپ کمدی مهران غفوریان و جواد رضویان با برتری نزدیک مهران غفوریان به پایان رسید و در فینال این مسابقه امیر مهدی ژوله و مهران غفوریان به رقابت خواهند پرداخت.

استند آپ کمدی خندوانه ، نتایج استند آپ کمدی خندوانه

4.4178
این مطلب مفید بود ؟15523
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /ک
نظرات
وبگردی