استنسیل
پیشنهاد ارزان و کم زحمت برای تزیین دکوراسیون و لوازم خانه این بار می تواند طراحی های استنسیل باشد ، به راحتی و بدون نیاز به داشتن مهارت خاصی می توانید میزهای چوبی را زیباتر کنید.

طراحی استنسیل میز کار و ناهارخوری 

در این مقاله قصد داریم تا یک طراحی بی نظیر استنسیل میزناهارخوری را به شما معرفی کنیم این بهترین راه است که می توانید با کمک آن میز قدیمی تان را جلوه ای زیبا دهید.

با استفاده از طراحی استنسیل که می توانید طرح های متفاوت آنرا از طریق فروشگاه های آنلاین خریداری کنید . می توانید میز ساده و بدون طرح قدیمی خودتان را جلوه دهید.حتی شما می توانید این طرح را روی میز سیاه یا خاکستری ایجاد کنید و به میزتان جلوه و زیبایی ببخشید.

استنسیل میز ناهارخوری

طرح زیبای استنسیل میز ناهارخوری

استنسیل میز قدیمی

طراحی و زیباسازی میزهای چوبی با استنسیل 

چگونه ؟

1- شستشو :اگر میز شما لک شده است به آرامی شستشو دهید تا آماده رنگ آمیزی شود . میزهایی که روغنی شده اند یا واکس زده اید نیاز به شستشوی بیشتر دارند.

2- رنگ آمیزی :شما برای رنگ آمیزی می توانید از هر رنگ آکریلیک یا اسپری های رنگ این فرایند را انجام دهید تا یک طرح استنیسل زیبا به میز نهار خوری تان بدهید.

3- محافظت :تمام میزها نیاز به محافظت دارند از این جهت با استفاده از پلی اورتان بر روی سطح میز ، از میزهایتان محافظت نمایید.

استنسیل میز ناهارخوری

طراحی شما می تواند الهام از گل و برخی اشکال هندسی برای یک نگاه مدرن صورت گیرد.

استنسیل میز ناهارخوری

طراحی زیبای میز غذاخوری با استنسیل 

در زیر میز قدیمی خود را با رنگ سیاه و سفید ، رنگ مات و یک طرح استنسیل تغیر دهید.

 استنسیل

برای پایان دادن به طراحی قدیمی در طرح روستایی اش از سیلر کیلر استفاده کنید تا محافظت صورت گیرد.

 استنسیل

تغییرات زیبا در میز و نیمکت های چوبی با  استنسیل 

 استنسیل راه ارزان تزیین وسایل خانه

با طراحی استنسیل میز نهار خوریتان که یک راه ارزان محسوب می شود می توانید جلوه خاصی هم به میز و هم به خانه خودتان بدهید . طراحی که شما در نظر می گیرید نشان دهنده شخصیت شماست و در انتخاب و طراحی بیشتر دقت کنید. طبق آنچه در تصاویر مشاهده می کنید با این طراحی بی نظیر شما می توانید یک جلوه خاص به خانه تان بدهید.شما می توانید با این طراحی ساده و ارزان از تخیل خود استفاده کنید. و هیجان زیادی را ترجبه کنید . در این کار شما هیچ محدودیتی ندارید و می توانید با یک ایده جذاب شروع به کار کنید.

 استنسیل

 

 

طراحی و تزیین زیبای میزهای چوبی با استنسیل + تصاویر

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش دنیای مد نمناک / ف.ن
نظرات
وبگردی