نمناک دنیای مددکوراسیون منزل ساخت استودیو عکاسی در منزل
استودیو عکاسی ، استودیو عکاسی خانگی
اگر میخواهید در منزل تان استودیو عکاسی برپا کنید و نمیدانید از کجا شروع کنید, در نمناک نحوه راه اندازی استودیو عکاسی خانگی را مشاهده کنید.

چگونه در خانه استودیو عکاسی برپا کنیم؟

شما می توانید به راحتی یک استودیوی خانگی برای خانواده و دوستان و حتی برای مشتریان خود بسازید. برای شروع این مقاله را بخوانید.

استودیو عکاسی خانگی ایده آل باید فضای خاص خود را داشته باشد و اختصاصی و جداگانه بودن آن از فضای زندگی شخص حائز اهمیت است.
چرا که مشتریان با ورود به استودیو احساس نکند که وارد حریم شخصی عکاس شده اند و احساس راحتی داشته باشند. در این مطلب قصد داریم شما را با یک نمونه پروژه آشنا سازیم که به عنوان استودیو، گالری و محل اقامت یک هرمند عکاس مورد استفاده قرار می گیرد. بنا به درخواست کارفرما استودیو با فضای زندگی شخص متحد شده ولی در عین حال حریم ها نیز حفظ شده اند. در نتیجه معمار با استفاده از یک طرح بهینه به درخواست وی پاسخ داده است.

 
استودیو عکاسی

استودیو عکاسی خانگی

استودیو عکاسی

استودیو عکاسی در منزل

 سالن عکاسی با نورهای طبیعی که از پنجره وارد می شود، پرده های پشت زمینه ای با رنگ و طرح های مختلف و تعداد زیادی از تجهیزات عکاسی و نوری همراه است. مزیتی که این فضا دارد این است که ایزوله بودن محیط در حین عکاسی مانع از تاثیر پذیری عوامل جانبی، امور روزمره اعضای خانه و هر چیزی که تمرکز را از بین می برد، شده است. در این میان فضای گالری نیز با حداقل وسایل و تنها با یک نورگیر سقفی، پذیرای بازدیدکنندگان است و محیط آرام و هنری به نظر می رسد.
 
استودیو عکاسی

ساخت استودیو عکاسی در خانه

 در ادامه می توان به نمای ساختمان اشاره نمود که از از ورق فولادی و گالوانیزه ساخته شده و منعکس کننده نور خیره کننده ای است؛ همچنین باعث شده تا انعکاس گسترده ای در خیابان ایجاد شود.
  
استودیو عکاسی

برپا کردن استودیو عکاسی در منزل

ساخت استودیو عکاسی در منزل

ساخت استودیو عکاسی در منزل
: امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از معماران آرل -/ح
این مطلب مفید بود ؟
4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف