نمناک اخبارجامعه 10 اسم برتر دختر و پسر تهرانی
اسم دختر ، اسم برتر دختر
ده اسم برتر دختر و پسر در بین خانواده های تهرانی در سه ماهه اول سال 95 از سوی مدیر ثبت احوال استان تهران اعلام شد.
تاریخ انتشار : 11 تیر 1395

بیشترین اسم دختر در تهران

مدیر ثبت احوال استان تهران، اسامی برتری که خانواده های تهرانی طی سه ماه اول امسال برای فرزندان خود انتخاب کرده اند را اعلام کرد.

به گزارش مهر، محمد مهدی اعلایی در مورد فراوانی نام هایی که تهرانی ها برای فرزندان خود طی سه ماه اول سال برگزیده اند، افزود:امیرعلی، امیرحسین، امیرعباس، محمد طاها، علی، محمدحسین، ابوالفضل، حسین، محمد و کیان 10 اسم برتر تهرانی ها طی سه ماه اول سال جاری بوده که برای پسران خود انتخاب کرده اند.

وی تاکید کرد:همچنین ماهان، محمدرضا، محمدمهدی، امیرمحمد، ایلیا، پارسا، امیررضا، علیرضا، امیرمهدی و یاسین نیز در رده های بعدی نامگذاری از سوی خانواده های تهرانی قرار گرفته اند.

مدیر ثبت احوال استان تهران در مورد فراوانی نام های دختران نیز اظهار داشت:فاطمه، زهرا، نازنین زهرا، حلما، باران، یسنا، ریحانه، زینب، النا و آوا 10 اسم برتری بودند که مردم پایتخت برای دختران خود برگزیدند.

به گفته اعلایی، رها، مرسانا، مهرسا، هلیا، آیلین، سارینا، بهار، محیا، هستی و الینا نیز در رده های بعدی نامگذاری خانواده ها قرار گرفته اند.

وی در مورد کمیته نامگذاری گفت:این کمیته هر ماه در سازمان ثبت تشکیل می شود و افرادی که اسامی منتخبشان در بانک اسامی سازمان ثبت احوال وجود ندارد، می توانند در این کمیته مطرح کنند و با حضور کارشناسان مورد بررسی و تایید قرار می گیرد.

 

10 اسم برتر دختر و پسر تهرانی

10 اسم برتر دختر و پسر تهرانی
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 931
برگرفته از تابناک - /م
این مطلب مفید بود ؟ 629 302
نظر کاربران
هلناز خانوم

هلناز خانوم

هلناز=زیبارو و خوشبو=بهترین اسم برای باکلاس ترین دختر ایرانی

پاسخ دادن 11 26
فاطمه فاطمه است

فاطمه فاطمه است

بهترین زیباترین نیکوترین اسمها فقط فاطمه است وبس

پاسخ دادن 26 21
مادر

مادر

منم با نظر هلناز خانوم موافقم... هلناز بهترین و زیباترین اسم فارسی

پاسخ دادن 4 13
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف