نمناک سرگرمیگوناگون دادگاهی شدن زوج جوان به خاطر اسم نوزادشان!!
اسم نوزاد ، سرگرمی نمناک
زن و شوهر جوانی که بعد از ماهها سر اسم دخترشان به توافق رسیده بودند بی خبر از ریشه ی اسم نوزادشان آن را انتخاب کردند که کارشان به دادگاه کشیده شد.
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396

دادگاهی شدن زوج جوان به خاطر اسم نوزادشان

انتخاب اسم برای فرزند یکی از وظایف مهم پدر و مادر است ، اسمی که انتخاب می شود باید از همه لحاظ مناسب باشد تا فرزند آنها در آینده برای داشتم نام نامناسب دچار مشکل نشود .
برخی از والدین اسم فرزندشان را براساس سنت و باورهای ریشه ای انتخاب می کنند و برخی دیگر با توجه به مد روز اما مطمئنا هیچ یک نمی خواهند به واسطه ی انتخاب اسم نوزادشان دچار مشکل شوند به طوریکه راهی دادگاه شوند و جواب پس دهند ، مثل زوج جوان فرانسوی بعد از نامگذاری دختر تازه متولد شده شان.
اسم نوزاد

اسم عجیب نوزاد دختر زن و شوهر فرانسوی را به دادگاه کشاند

زوج جوان در قبل از تولد نوزادشان دهها اسم را انتخاب و بعد تغییر دادند تا در نهایت در انتخاب یک نام به توافق رسیدند و آن اسم "لیام" بود این اسم در ظاهر هیچ مشکلی ندارد و معنای آن هم چیز غیرمتعارفی نیست ولی باعث شد تا این زوج تازه صاحب فرزند شده راهی دادگاه شوند.
علت چه بود؟
به گزارش میرر این زوج جوان به دلیل انتخاب نام دخترشان دادگاهی شده بودند چرا که اسم انتخاب شده در میان اسم های سنتی فرانسه برای پسر تعیین شده بود و نباید آنها این نام را برای دختر انتخاب می کردند !!!!
اسم نوزاد

علت دادگاهی شدن زوج جوان به دلیل اسم نوزادشان

بعد از این ماجراها زوج جوان موظف به انتخاب نامی شدند که وقتی فرزندشان بزرگتر شد به واسطه ی نام غیرمعمول برای جنس دختر دچار مشکل نشود.

دادگاهی شدن زوج جوان به خاطر اسم نوزادشان!!

دادگاهی شدن زوج جوان به خاطر اسم نوزادشان!!
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 24
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف