دادگاهی شدن زوج جوان به خاطر اسم نوزادشان!!

تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396کد مطلب : 65708زمان مطالعه : 1 دقیقه
زن و شوهر جوانی که بعد از ماهها سر اسم دخترشان به توافق رسیده بودند بی خبر از ریشه ی اسم نوزادشان آن را انتخاب کردند که کارشان به دادگاه کشیده شد.

دادگاهی شدن زوج جوان به خاطر اسم نوزادشان

انتخاب اسم برای فرزند یکی از وظایف مهم پدر و مادر است ، اسمی که انتخاب می شود باید از همه لحاظ مناسب باشد تا فرزند آنها در آینده برای داشتم نام نامناسب دچار مشکل نشود .
برخی از والدین اسم فرزندشان را براساس سنت و باورهای ریشه ای انتخاب می کنند و برخی دیگر با توجه به مد روز اما مطمئنا هیچ یک نمی خواهند به واسطه ی انتخاب اسم نوزادشان دچار مشکل شوند به طوریکه راهی دادگاه شوند و جواب پس دهند ، مثل زوج جوان فرانسوی بعد از نامگذاری دختر تازه متولد شده شان.
اسم نوزاد

اسم عجیب نوزاد دختر زن و شوهر فرانسوی را به دادگاه کشاند

زوج جوان در قبل از تولد نوزادشان دهها اسم را انتخاب و بعد تغییر دادند تا در نهایت در انتخاب یک نام به توافق رسیدند و آن اسم "لیام" بود این اسم در ظاهر هیچ مشکلی ندارد و معنای آن هم چیز غیرمتعارفی نیست ولی باعث شد تا این زوج تازه صاحب فرزند شده راهی دادگاه شوند.
علت چه بود؟
به گزارش میرر این زوج جوان به دلیل انتخاب نام دخترشان دادگاهی شده بودند چرا که اسم انتخاب شده در میان اسم های سنتی فرانسه برای پسر تعیین شده بود و نباید آنها این نام را برای دختر انتخاب می کردند !!!!
اسم نوزاد

علت دادگاهی شدن زوج جوان به دلیل اسم نوزادشان

بعد از این ماجراها زوج جوان موظف به انتخاب نامی شدند که وقتی فرزندشان بزرگتر شد به واسطه ی نام غیرمعمول برای جنس دختر دچار مشکل نشود.

دادگاهی شدن زوج جوان به خاطر اسم نوزادشان!!

دادگاهی شدن زوج جوان به خاطر اسم نوزادشان!! : امتیاز : 2.9 تعداد رای : 26
این مطلب مفید بود ؟1511
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
نظرات
وبگردی