نمناک ورزشگوناگون اسکی روی برف با دوچرخه + تصاویر
اسکی روی برف ، اسکی جدید
ساخت دوچرخه ای به نام SNO مخصوص اسکی برای افرادی که در این ورزش تجربه و مهارت کافی ندارند.در این دوچرخه به جای چرخ جلو از یک چوب اسکی استفاده شده است.
بازدید : 3,298 نفر

اسکی یکی از قدیمی ترین ورزش ها است که حتی بعضی از تاریخ نویسان عقیده دارند که مبدأ و پیدایش اسکی به عهد حجر باز می گردد.اسکی به عنوان یک ورزش، برای نخستین بار در نروژ شروع شد. این ورزش به انواع مختلفی از جمله اسکی روی آب، اسکی روی چمن، اسکی روی ماسه همراه با ابزارهایی چون چوب اسکی، کفش اسکی، باتوم و پوشاک اسکی انجام می گیرد اما به تازگی دوچرخه ای با طراحی جالب و مبتکرانه ساخته شده است برای افرادی که مهارت کافی در اسکی را ندارند به راحتی بدون نیاز به این ابزار ها می توانند اسکی روی برف را با این دوچرخه تجربه کنند.

دوچرخه

"SNO" دوچرخه ای است که مخصوص برف و کوهستان ساخته شده است و به کمک آن می توانید از لذت دوچرخه سواری روی کوه لذت ببرید. این دوچرخه کاملا مشابه دوچرخه های معمولی است با این تفاوت که به جای چرخ جلو از یک چوب اسکی استفاده شده است.

دوچرخه مخصوص برف

سیستم حرکتی این دوچرخه نیز به هیچ عنوان با مدل های قبلی متفاوت نیست و با رکاب زدن وسیله شما شروع به حرکت می کند. دقت داشته باشید که این دوچرخه بیشتر به کمک افرادی می آید که اسکی بلد نیستند.

اسکی روی برف با دوچرخه + تصاویر

اسکی روی برف با دوچرخه + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف