اسیدپاشی

ماجرای اسیدپاشی پسر جوان روی دست نامادری اش + تصاویر

تاریخ انتشار : 2 دی 1397کد مطلب : 1139زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری پسر جوان به اتهام اسیدپاشی به نامادری اش خبر داد.

اسیدپاشی به نامادری در تهران

عصرایران:معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از دستگیری متهم پرونده اسیدپاشی خبر داد که در آن شاکیه مدعی است اسیدپاشی توسط پسرهمسرش انجام شده است.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی در توضیح این خبر گفت :روز 2 آذر وقوع یک فقره اسیدپاشی در خیابان جهاد به کلانتری 138 جنت آباد اعلام شد . با حضور مأموران در محل حادثه ، خانم جوانی به آنها اعلام کرد که یک موتورسوار از پشت سر به او نزدیک شده و در یک لحظه اقدام به پاشیدن اسید به سمت او کرده که به خاطر آن از ناحیه دستانش دچار سوختگی شده است.

پسر اسیدپاش

اسیدپاشی پسر جوان روی دست نامادری اش

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "اسیدپاشی" و ضمن هماهنگی با سرپرست دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت ادامه رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

شاکیه پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با طرح شکایت از پسر همسرش به نام "سعید" (متولد 1376) مدعی شد که اسیدپاشی توسط سعید انجام شده است ؛ وی در اظهاراتش به کارآگاهان عنوان کرد که سعید را از روی ظاهر و هیکل و همچنین موتورسیکلت مورد استفاده در زمان اسیدپاشی شناسایی کرده و اطمینان دارد که اسیدپاشی توسط وی انجام شده است .

پسر اسیدپاش

پسر جوانی که روی دست نامادری اش اسید پاشید

با طرح شکایت شاکیه ، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با مراجعه به محل سکونت سعید در منطقه جنت آباد اطلاع پیدا کردند که وی همزمان با اسیدپاشی از تهران خارج شده و به شمال غرب کشور رفته است ؛ اقدامات پلیسی جهت دستگیری سعید در دستور کار قرار داشت تا نهایتا کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که او به تهران مراجعت کرده و در حال حاضر در منزل یکی از بستگان نزدیک خود در خیابان آفریقا حضور دارد که بلافاصله هماهنگی لازم انجام و سعید در ساعت 24:00 مورخه اول دی دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.
سعید پس از انتقال به اداره شانزدهم پلیس آگاهی منکر هرگونه اقدام به اسیدپاشی شد و عنوان کرد که شاکیه به واسطه اختلاف حساب مالی اقدام به طرح شکایت از وی نموده است .

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت :متهم پرونده با قرار قانونی صادره از سوی مقام محترم قضایی و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است

انتهای پیام/م

شکایت نامادری از فرزند همسرش به اتهام اسیدپاشی + تصاویر

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب :
وبگردی