نمناک اخبارحوادث ماجرای اسیدپاشی به صورت شوهر سابق در یک هتل
اسیدپاشی ، اسیدپاشی در مشهد
شامگاه چهارشنبه 25 فروردین یک مورد اسیدپاشی به روی صورت مردی در هتل به اورژانس مشهد گزارش شد. پس از آنکه پلیس دست به تحقیقات برد، مشخص شد که اسید پاشی توسط همسر سابق وی صورت گرفته است.
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1395

ماجرای اسیدپاشی زن جوان به صورت شوهرسابقش

ساعت 20:30 شامگاه چهارشنبه 25 فروردین ماه مردی در تماس با اورژانس مشهد از وقوع حادثه اسیدپاشی در یک هتل خبر داد. 

تیم اورژانس 115بلافاصله خود را به هتل رساندند و مرد 29 ساله ای را که از ناحیه صورت، گردن و دست راست دچار سوختگی شده بود به بخش سوختگی بیمارستان امام رضا(ع) مشهد انتقال دادند.

این مرد 29 ساله تحت مراقبت های پزشکی قرار گرفت تا اینکه با ورود پلیس و تحقیقات ویژه، وی که هادی نام دارد در تحقیقات ابتدایی ادعا کرد با همسر سابقش اختلاف داشته و داخل یک هتل قرار ملاقات گذاشته تا در مورد این اختلاف ها مذاکره کنند. هادی گفت:در حال گفت وگو بودیم که مثل همیشه کارمان به مشاجره لفظی کشیده شد.

مرد جوان افزود:همسر سابقم ناگهان بطری یک لیتری اسید را که همراه خود آورده بود روی من پاشید و متواری شد. پلیس مشهد زن جوان را دستگیر کرده و تحقیقات درباره چگونگی و علت دقیق وقوع حادثه ادامه دارد.

ماجرای اسیدپاشی به صورت شوهر سابق در یک هتل

ماجرای اسیدپاشی به صورت شوهر سابق در یک هتل
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ایران/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف