نمناک سرگرمیگوناگون 5 بار اسیدپاشی ناموفق به مدلینگ زن + عکس
اسیدپاشی زن ، مدلینگ زن هندی
اسیدپاشی زن هندی را برای بار پنجم تهدید کرد اما او که دفعه پیش از خوردن اجباری اسید توسط مردی ناشناس نجات یافته بود این بار هم عکس العمل به موقعی از خود نشان داد.

زنی که 5 بار مورد حمله اسیدپاشی قرار گرفت

مادر 35 ساله که از سال 2008 تا 2013 چندین بار مورد اسیدپاشی قرار گرفته بود برای بار پنجم بعد از یک حمله خیابانی توانست با عکس العمل به موقع خود را از سوختگی شدیدتر حفظ کند.

اسیدپاشی زن

عکس مدلینگ زن هندی که 5 بار مورد اسیدپاشی قرار گرفت

 مدلینگ هندی "لازمی سئا" برای اولین بار در سال 2008 توسط 2 مرد به دلیل اختلافات مالی مورد حمله اسیدپاشی قرار گرفت ولی با آگاهی او صدمات این ماده شیمایی در حد حداقل بود ، چندین سال بعد یعنی در سال 2012 دوباره همان دو مرد مجرم فراری سعی داشتند به صورت او اسید بپاشند که باز هم موفق نشدند . بعد از این حادثه پلیس با کنترل 24 ساعته این زن تلاش کرد تا متهمان را بازداشت کند و بالاخره در سال 2013 زمانی که او برای بار سوم مورد حمله اسیدپاشی قرار میگرفت توانستند آنها را شناسایی و دستگیر کنند.

بعد از اتمام این کابوس های وحشتناک "لازمی" مدلینگ جوان هندی در حین سفر با قطار در حالیکه همراه دخترش بود توسط فردی ناشناس مورد سوءظن قرار گرفت اما اینبار وضعیت جور دیگری بود و او را مجبور کرده بودند تا اسید بخورد که موفق به این کار نشده بودند.

2 متهم اسیدپاشی بعد از گذراندن دوره محکومیت با ضمانت آزاد شدند واین آزادی قدمی برای تکرار دوباره اسیدپاشی بود چرا که خانم مدلینگ برای بار پنجم نیز در حالیکه قصد خوردن آب از آب سردکن کنار خیابان را داشت متوجه حضور فردی مشکوک شد و به محض آنکه مرد قصد ریختن اسید به سمت صورت او را داشت در موقعیت قرار گرفت تا این مایع خطرناک با پوستش تماس نداشته باشد. 

5 بار اسیدپاشی ناموفق به مدلینگ زن + عکس

5 بار اسیدپاشی ناموفق به مدلینگ زن + عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف