نمناک اخبارجامعه رابطه غیر اخلاقی با2 مرد برای اسیدپاشی به صورت هوو +عکس
اسیدپاشی ، اسیدپاشی سریالی در مشهد
اسیدپاشی سریالی به صورت زنان در مشهد نقشه ی کثیفی بود که الناز 27 ساله با همدستی 2 مرد غریبه آن را عملی کرد.
تاریخ انتشار : 26 دی 1395

اسیدپاشی سریالی زن 27 ساله و دو مرد غریبه

بررسی های مقدماتی و بازجویی های قضایی از عامل اصلی اسیدپاشی بر سر و صورت و پیکر 2 زن در مشهد نشان داد که وی در 3 پرونده دیگر اسیدپاشی نیز نقش داشته است.   

 

اسید پاشی سریالی

عکس عاملان اسید پاشی سریالی در مشهد

معاون دادستان مشهد روز گذشته ضمن بیان این مطلب گفت:طبق دستور دادستان، پرونده های جرایم خشن به طور ویژه و خارج از نوبت رسیدگی می شود اما در عین حال جرایمی که موجب احساس ناامنی در جامعه شود و رعب و وحشتی را در میان شهروندان ایجاد کند از اهمیت خاصی برخوردار است و این گونه پرونده ها پس از ارتکاب جرم با صدور دستورات ویژه قضایی برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان جرم به طور مستقیم مورد رسیدگی و پیگرد قرار می گیرند تا ضابطان دستگاه قضایی با بسیج همه امکانات موجود و تلاش های گسترده نسبت به کشف جرم اقدام کنند.

قاضی سیدجواد حسینی افزود:در پی وقوع حادثه دلخراش اسیدپاشی که در تاریخ 95.9.244 نیز رخ داد دستورات لازم قضایی برای دستگیری موتورسواران نقابدار صادر شد و این پرونده با حساسیت خاصی به طور شبانه روزی پیگیری شد.

این مقام قضایی با اشاره به این که بازجویی های مقدماتی از متهمان نشان داد که آنان در 3 پرونده دیگر اسیدپاشی نقش دارند، به تشریح ابعاد جدیدی از «اسیدپاشی هولناک» پرداخت و گفت:طبق تحقیقاتی که با حضور قاضی دشتبان (بازپرس پرونده) در پلیس آگاهی خراسان رضوی انجام شد ریشه اصلی وقوع این جرم به انتقام گیری یک زن از همسرش مربوط می شود.

قاضی سیدجواد حسینی تصریح کرد:«الناز» زن 27 ساله ای که قبلا 2 بار ازدواج کرده است برای بار سوم و در پی یک آشنایی خیابانی به عقد مرد متاهلی در می آید اما مدعی است که همسر سوم او طلاها و پول هایش را گرفته و او را کتک می زند که همین موضوع موجب بروز حس انتقام جویی از همسر و هوویش می شود.

سرپرست مجتمع قضایی شهید بهشتی مشهد خاطرنشان کرد:این زن که در منزل خودش زندگی خود را در آستانه نابودی می دید پس از ارتباط غیراخلاقی با یک مرد متاهل دیگر که «ر» نام دارد ماجرای زندگی و حس انتقام جویی خود را برای آن مرد 32 ساله بازگو می کند و تحت تاثیر وسوسه های شیطانی از آن مرد می خواهد تا انتقام او را بگیرد.

رئیس ناحیه 4 قضایی مشهد اضافه کرد:به همین دلیل آن ها نقشه های شوم خود را طراحی می کنند که در این ماجرا برادر 24 ساله «ر» نیز با آنان همدست می شود و به عنوان راکب موتورسیکلت در صحنه های جرم حضور می یابد.

حجت الاسلام حسینی گفت:اولین ماجرای اسیدپاشی متهمان طبق نقشه ای که از قبل طراحی کرده بودند در تاریخ پانزدهم خرداد سال جاری رخ می دهد و «ر» اسید جوهر نمک را روی خودروی همسر «الناز» می ریزد و متواری می شود اما آن ها به این مورد راضی نمی شوند و این بار تصمیم می گیرند تا ظرف حاوی اسید جوهر نمک را روی همسر و هووی الناز بریزند که این گونه خودروی آنان را تا اطراف میدان امام حسین(ع) تعقیب می کنند و اسید را از شیشه سمت راننده که پایین بود به داخل خودرو می ریزند.

معاون دادستان مشهد با اشاره به یک اسیدپاشی دیگر روی صندوق عقب خودرو شاکیان در تاریخ بیست و یکم دی ماه اضافه می کند:این حادثه نیز در نیمه شب رخ می دهد که در هر 3 مورد مذکور پرونده هایی در کلانتری های مشهد تشکیل شده و تحت بررسی قرار داشت تا این که متهمان در تاریخ 95.9.24 نقشه هولناکی را اجرا می کنند.

وی افزود:2 برادر سوار بر موتورسیکلت و در حالی که نقاب بر چهره داشتند با طرح و نقشه قبلی اقدام به اسیدپاشی روی هووی الناز و دوست او می کنند که صورت آن ها به طرز دلخراشی دچار سوختگی می شود.

قاضی سیدجواد حسینی تاکید کرد:با صدور دستورات ویژه قضایی، همه عوامل مرتبط با این ماجرا دستگیر شده اند و این پرونده با توجه به اهمیت و حساسیت آن در شعبه 409 دادسرای عمومی و انقلاب و توسط قاضی دشتبان رسیدگی می شود.

وی با اشاره به این که این گونه جرایم مجازات های سنگینی را در پی دارد خاطرنشان کرد:خانواده ها باید مراقب رفتارهای فرزندان خود باشند و به هنگام ازدواج آن ها تحقیقات لازم و کافی را انجام دهند چرا که بسیاری از جرایم خطرناک مانند قتل یا اسیدپاشی به خاطر ضعف اعتقادات مذهبی و شکست های عاطفی در زندگی رخ می دهد که به راحتی قابل پیشگیری است.

رابطه غیر اخلاقی با2 مرد برای اسیدپاشی به صورت هوو +عکس

رابطه غیر اخلاقی با2 مرد برای اسیدپاشی به صورت هوو +عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف