نمناک اخبارحوادث ملکه زیبای 27 ساله قربانی اسیدپاشی شد + عکس
اسیدپاشی ، ملکه زیبایی
جسیکا نوتارو زن 27 ساله ای است که ملکه زیبایی شده بود و قربانی اسیدپاشی توسط نامزد سابقش شد.
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1396

اسیدپاشی به ملکه زیبایی

زنی که قربانی اسید پاشی شده بود در یک برنامه تلویزیونی دست به کار عجیبی زد. اسید پاشی به ملکه زیبایی ,زنی27 ساله به نام جسیکا نوتارو که زمانی مقام ملکه زیبایی را در یک مسابقه ایتالیایی کسب کرده بود و مدتی پیش نامزدش روی صورت او اسید پاشیده بود، در یک برنامه زنده تلویزیونی حاضر شد و ضمن اظهاراتی درباره این حادثه دلخراش، جلوی دوربین پارچه ای را که روی صورتش بسته بود کنار زد تا همه با چشمان خود ببینند که نامزدش چه بر سر او آورده است و گفت:این عشق نیست.

جسیکا نوتارو که بینایی یکی از چشمانش را از دست داده است در ادامه توضیح داد که سال گذشته از نامزدش جدا شده بود، متوجه شد که از طرف او تعقیب می شود، تا اینکه یک روز این حادثه رخ داد که البته در حالیکه مرد مجرم در بازداشت است کاملا هرگونه دخالت در این حادثه اسیدپاشی را رد کرده و قبول ندارد.

 

 اسیدپاشی

ملکه زیبایی قربانی اسیدپاشی شد

اسیدپاشی

ملکه زیبایی قربانی اسیدپاشی شد

 

حضور این زن جوان در برنامه زنده تلویزیونی یاد آور حادثه تلخی شبیه به این بود که برای یک وکیل ایتالیایی در سال 2013 اتفاق افتاد. وکیلی به نام لوسیا آنی بالی که او هم توسط دو نفر که از طرف نامزد سابقش برای گرفتن انتقام استخدام شده بودند، قربانی یک حادثه اسیدپاشی شد.

ملکه زیبای 27 ساله قربانی اسیدپاشی شد + عکس

ملکه زیبای 27 ساله قربانی اسیدپاشی شد + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 18
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 15 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف