نمناک اخبارحوادث ماجرای اسید پاشی دیشب تهران در مشیریه
اسید پاشی تهران ، دستگیری متهم اسید پاشی
عامل اسیدپاشی شب گذشته در منطقه مشیریه تهران توسط پلیس دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 3 آذر 1394

جزئیات اسید پاشی مشیریه تهران

با حضور مامورین کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که فردی 35 ساله بنام ناصر در حین مراجعت به محل سکونتش توسط شخص دیگری بنام قربان (30 ساله ) ، از ناحیه صورت مورد اسیدپاشی قرار گرفته که بر اثر آن ناصر از ناحیه صورت دچار سوختگی شده است.
همزمان با انتقال فرد مصدوم به بیمارستان جهت انجام اقدامات درمانی و با شناسایی هویت فرد اسیدپاش ، مامورین کلانتری نسبت به شناسایی و دستگیری عامل اسیدپاشی اقدام و متهم تنها دوساعت پس از اسیدپاشی در محل سکونت خود در همان منطقه مشیریه دستگیر ، پس از انتقال به کلانتری صراحتا به اسیدپاشی اعتراف می کند.
 

شناسایی و دستگیری متهم اسید پاشی تهران 

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع اسیدپاشی و به دستور بازپرس محترم شعبه پنجم دادسرای ناحیه 27 تهران ، متهم جهت انجام تحقیقات در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است. 
در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که متهم از مجرمین سابقه داری است که کمتر از یک هفته پیش و تحت عنوان مرخصی از زندان آزاد شده و در همین فاصله زمانی کوتاه اقدام به طراحی و اقدام به اسیدپاشی کرده است.
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت :با توجه به اعتراف صریح متهم به اسیدپاشی ، قرار قانونی از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات و شناسایی علت و انگیزه اصلی اسیدپاشی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

اسید پاشی تهران ، جزئیات اسید پاشی دیشب تهران در مشیریه

ماجرای اسید پاشی دیشب تهران در مشیریه
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 19
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف