نمناک اخبارحوادث اسید پاشی در یکی از خیابان های تهرانپارس + عکس
اسید پاشی ، اسید پاشی به پسر
قربانی اسید پاشی در تهران پسری 19 ساله است که بلافاصله به بیمارستان سوانح سوختگی مطهری تهران منتقل شد.
تاریخ انتشار : 1 تیر 1396

اسید پاشی به پسر 19 ساله در تهران

عامل اسید پاشی به راننده جوان خودروی گرانقیمت، در تجسس های ویژه کارآگاهان پلیس تهران به دام افتاد. بامداد دیروز مأموران پلیس Police از وقوع اسیدپاشی در یکی از خیابان های تهرانپارس باخبر شدند. تحقیقات مقدماتی حکایت از آن داشت که قربانی اسیدپاشی پسری 19 ساله است که همراه دوستش داخل خودروی سواری نشسته بودند که مرد جوانی سوار بر خودرواش به سمت آنها نزدیک شد و به بهانه پرسیدن آدرس از آنها خواست تا شیشه خودرو را پایین بکشند. اما به محض اینکه پسر 19 ساله شیشه را پایین کشید، راننده جوان به روی او و خودروی گرانقیمت اسید پاشید و در چشم به هم زدنی متواری شد.

 

اسید پاشی

دستگیری عامل اسید پاشی

 پسر جوان بلافاصله به بیمارستان سوانح سوختگی مطهری تهران منتقل شد و در معاینات مقدماتی مشخص شد او از ناحیه صورت و دست دچار سوختگی 12 در صد شده اما وضعیت جسمی اش مساعد است. همزمان کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت با دستور بازپرس جنایی وارد عمل شده و در عملیات ضربتی، موفق به دستگیری عامل اسیدپاشی شدند. در حال حاضر تحقیقات از مرد جوان برای کشف انگیزه اسیدپاشی ادامه دارد.

اسید پاشی در یکی از خیابان های تهرانپارس + عکس

برگرفته از رکنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف