نمناک اخبارجامعه اس ام اس نوبت دهی برای شلاق زدن در عربستان! + عکس
شلاق زدن ، شلاق زدن در عربستان
شلاق زدن با تعیین وقت قبلی! رژیم عربستان سعودی برای شلاق زدن به شهروندان این کشور با پیامکی در غالب نوبت دهی به آنها یادآوری می کند.
تاریخ انتشار : 18 بهمن 1394
بازدید : 4,712 نفر

نوبت دهی وقت قبلی برای شلاق زدن در عربستان 

رژیم سعودی برای شلاق زدن به شهروندان این کشور اقدام به نوبت دهی به آنها و یادآوری از طریق پیامک می کند.

شماری از فعالان سعودی تصویری از یک پیام کوتاه که از سوی وزارت کشور عربستان برای یکی از شهروندان این کشور ارسال شده است، منتشر کردند.

شلاق زدن

شلاق زدن در عربستان با تعیین وقت قبلی!

در این پیام کوتاه به شخص دریافت کننده آن یادآوری شده است که فردا روز نوبت اجرای حکم شلاق او در زندان "الملز" در ریاض است.

رژیم سعودی حملات مستمری علیه تمام اشکال مخالفت انجام می دهد و اقداماتی از قبیل بازداشت منتقدان حکومت، شکنجه، اجرای محاکمه های به شدت ظالمانه مثل اعدام در حق معارضان و برچسب زدن تروریسم به آنها انجام می دهد.

عربستان سعودی طی سال گذشته میلادی حداقل 151 نفر را اعدام کرده که این بیشترین تعداد از سال 1995 و بالاترین میانگین اعدام ها در سال های اخیر است که به ندرت از 90 مورد تجاوز می کرد.

بنا به اعلام نهادهای حقوق بشر، عربستان سعودی جزء 5 کشوری است که بیشترین احکام اعدام در آن اجرا می شود. این کشور در سال 2014 در جهان رتبه سوم بالاترین تعداد اعدام را در بین کشورهای دنیا داشت.

اس ام اس نوبت دهی برای شلاق زدن در عربستان! + عکس

اس ام اس نوبت دهی برای شلاق زدن در عربستان! + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از العهد /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف