نمناک تکنولوژیترفندستان از شر اس ام اس های مزاحم خلاص شوید
اس ام اس های مزاحم ، مسدود كردن اس ام اس تبليغاتي
در مقاله حاضر، مسدود کردن اس ام اس های مزاحم بر روی گوشی های اندروید توضیح داده خواهد شد و نحو انجام این کار بر روی گوشی های مختلف بیان می شود.

مسدود کردن اس ام اس های مزاحم

پیام های متنی ناشناس یا از افرادی که تمایل به دریافت پیام از آن ها ندارید را می توانید مسدود کنید. علاوه بر iOS، در سیستم عامل اندروید نیز می توانید این کار را انجام دهید.

اس ام اس های مزاحم

مسدود کردن شماره مزاحم در گوشی های اندروید 

بر روی گوشی های نکسوس
 
برای مسدود کردن پیام ها بر روی گوشی های نکسوس مانند 6P یا 5X دو راه وجود دارد، اولین راه این است که مکالمه مخاطب موردنظر خود را باز کنید. بر روی More یا عبارت بیشتر که با سه نقطه نشان داده شده است ضربه بزنید. گزینه People & Option را انتخاب کنید و بر روی عبارت Block که به معنی مسدود کردن است ضربه بزنید.
 
 
شما همچنین می توانید اپلیکیشن پیام رسان را باز کنید و بر روی مکالمه ای که می خواهید آن را مسدود کنید ضربه بزنید، گوشه بالا سمت راست بر روی Block ضربه بزنید و گزینه Ok را انتخاب کنید.
 
 
بر روی گوشی های سامسونگ
 
مانند نکسوس، گوشی های سامسونگ نیز برای مسدود کردن پیام های متنی دو راه دارند.
 
 
یک راه این است که پیام ها را باز کنید و مکالمه فرد موردنظر خود را انتخاب کنید . بر روی آیکن بیشتر ضربه بزنید، گزینه Block number را باز کنید. سپس این گزینه را روی On قرار دهید.
 
 
روش دیگر این است که به مسیر زیر بروید:
 
Messanger > More >Setting
 
 
بر روی Block messages ضربه بزنید و یک جعبه آنجا مشاهده می کنید که می توانید لیست مسدود شده ها را در آنجا با عنوان Block list ببینید. در اینجا به صورت دستی نام مخاطب خود را اضافه می کنید و بر روی علامت + ضربه بزنید یا از inbox یا لیست مخاطبان خود یکی را اضافه کنید. زمانی که تمام مخاطبان مورد نظر خود را به لیست اضافه کردید بعد فلش برگشت را انتخاب کنید.
 
بلک لیست اندروید 
 
 
بر روی گوشی های LG
 
فرایند مسدود کردن در گوشی LG سریع و سر راست است. تفاوتی که گوشی های LG با سایر گوشی ها دارد این است که به جای مفهوم مسدود کردن، از اسپم استفاده می شود و به این صورت پیام ها مسدود می شود.
 
 
اپلیکیشن پیام رسانی LG را باز کنید. بر روی SMS یا MMS مخاطب موردنظر ضربه بزنید. به مسیر زیر بروید:
 
Menu > Register spam number and check or uncheck Delete all messages of the selected number
 
 
به خاطر داشته باشید که این قسمت کاملا اختیاری است و می توانید آن را انتخاب نکیند. این گزینه به شما می گوید که بعد از مسدود کردم پیام مخاطب مورد نظر همه پیام های آن مخاطب حذف می شود.
 
با این روش، مخاطب یا شماره موردنظر مسدود می شود و از سمت آن پیامی دریافت نمی کنید.
 
 
بر روی گوشی های HTC
 
فرایند مسدود کردن بر روی گوشی های HTC نیز مانند گوشی های LG سریع است. پیام رسان را باز کنید بر روی مکالمه مورد نظر خود ضربه بزنید تا زمانی که Message Options یا گزینه های پیام ظاهر شود. بعد گزینه Block contact را انتخاب کنید.

از شر اس ام اس های مزاحم خلاص شوید

از شر اس ام اس های مزاحم خلاص شوید
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از شفاف/ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف