نمناک اخبارجامعه اشتباه عجیب بیمارستان نوزاد دختر را پسر کرد!! + تصاویر
اشتباه عجیب بیمارستان ، عکس اشتباه جنجالی بیمارستان نوزادان
اشتباه عجیب بیمارستان مادر جوان را شوکه کرد ، مادری که بعد از زایمان و بهبودی وضعیت جسمی اش از بیمارستان مرخص شد متوجه اشتباهی عجیب و باورنکردنی شد.
تاریخ انتشار : 9 مهر 1396

اشتباه عجیب بیمارستان مادر جوان را شوکه کرد

مادر جوانی که پس از انجام زایمان از بیمارستان مرخص شده بود بعد از آنکه فهمید نوزادی اشتباهی به وی تحویل داده شده است دچار شوک و حیرت شد. او زمانی متوجه این اشتباه فاحش بیمارستان شد که برای نخستین بار اقدام به تعویض لباس بهداشتی نوزادش کرد.

اشتباه عجیب بیمارستان

شوکه شدن مادر جوان بعد از اشتباه عجیب بیمارستان

پس از انجام زایمان در بیمارستانی در منطقه " ورونش" روسیه پرستاران بیمارستان به " اکسانا کلسنیکف " خبر داده بودند که نوزادش دختر است اما او در خانه با دیدن یک پسر در شوک و حیرت فرو رفت. " اکسانا" در این خصوص گفت :" هنگامی که قصد داشتم نوزادم را به حمام ببرم از چهار فرزند دیگرم خواستم تا نخستین حمام رفتن خواهرشان را تماشا کنند. اما در ادامه ناگهان متوجه شدم که این نوزاد یک پسر است. "

اشتباه عجیب بیمارستان

او افزود:" پس از زایمان، تنها یک لحظه صورت نوزادم را دیدم و به علت خطر عفونت بلافاصله او را از اتاق بردند. سپس از پرستار پرسید که نوزادم پسر است یا دختر اما او هیچ پاسخی به من نداد. دوباره پرسشم را تکرار کردم و باز هم بی پاسخ ماند."

این در حالی است که طبق مدارک بیمارستان که در اختیار این زن قرار گرفته است فرزندش دختر بوده است.

اکسانا در خصوص عکس العملش پس از پی بردن به این اشتباه گفت:" بلافاصله با بیمارستان تماس گرفتم و به آنها اطلاع دادم که آنها یک نوزاد پسر را به من تحویل داده اند. "

اشتباه عجیب بیمارستان

او اکنون نگران است که نوزاد واقعی اش در بیمارستان به یک خانواده دیگر تحویل داده شده باشد.

گفتنی است؛ پس از انجام آزمایش DNA اکنون این بیمارستان ادعا کرده نوزادی که به این زن تحویل داده شده نوزاد واقعی او بوده است. این در حالی است که اکسانا جواب آزمایش را رد کرده و تقاضای آزمایش مستقل دیگری را کرده است.

اشتباه عجیب بیمارستان نوزاد دختر را پسر کرد!! + تصاویر

اشتباه عجیب بیمارستان نوزاد دختر را پسر کرد!! + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 25
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف