برای امنیت بالا در اشتراک گذاری عکس های خصوصی و متن در اینترنت یکی از شرکت های فناوری راه حلی تازه در اختیار کاربران قرار داده است.

ایده ای جدید برای اشتراک گذاری عکس در اینترنت

 
یکی از شرکتهای فعال در عرصه تکنولوژی و فناوری که به تازگی کار خود را آغاز کرده است، قصد دارد تا به کاربرانی که می خواهند پیامهای خود را با امنیت بیشتری ارسال کنند، خدمات ویژه ای را ارائه کند.
امنیت تصاویر در اینترنت
پاک شدن پیامک پس از خواندن در ویکر
 
سرویس ویژه ی این شرکت ویکر نام دارد که به کاربران امکان می دهد پیام های ایمنی حاوی متن و تصویر بفرستند که به طور خودکار نابود می شود. خدمات یاد شده فعلا برای کاربران آیفون و آی پد در دسترس است و این افراد می توانند با استفاده از قابلیت Wickr Timed Feed عکس هایی که پس از نمایش نابود می شوند را برای حداکثر 151 نفر از دوستان خود ارسال کنند. قرار است نسخه سازگار با آندروید و همین طور رایانه های رومیزی برنامه یاد شده هم در آینده نزدیک عرضه گردد. گفتنی است تصاویر و متونی که از این طریق به طور مخفیانه به اشتراک گذارده می شوند پس از 24 ساعت نابود خواهند شد. البته طراحان این برنامه امنیت آن را از Snapchat بیشتر می دانند.
یکی از امکانات جالب این برنامه سازگاری آن با شبکه های اجتماعی و امکان به اشتراک گذاری مخفیانه عکس های فیس بوکی است. همچنین می توانید عکس های مورد نظرتان را از این طریق در فیس بوک به اشتراک بگذارید. تصویر یک گربه به جای عکس واقعی در ابتدا نمایش داده خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توان و داشتن نرم افزار ویکر ، می توان عکس واقعی را مشاهده کرد. 

اشتراک گذاری عکس در اینترنت با امنیت بالا

3.832
این مطلب مفید بود ؟248
برگرفته از فارس-/ف
برچسب :
نظرات
وبگردی