نمناک ورزشفوتبال اشکان دژاگه در العربی قطر ماندنی شد
اشکان دژاگه ، تیم العربي قطر
بعد از پیوستن اشکان دژاگه به العربی قطر شایعات زیادی درباره جدایی او از این تیم شنیده میشد که اشکان دژاگه گفت در العربی قطر ماندنی است.
تاریخ انتشار : 8 مهر 1395

اشکان دژاگه :در العربی قطر میمانم

این روزها صحبت از اشکان دژاگه بسیار زیاد است. یک روز رسانه های قطری از کنار گذاشته شدن او صحبت می کنند و روز دیگر از ماندنش حرف می زنند. اشکان دژاگه جواب سوال ها را داد:

اشکان دژاگه در مورد شایعه برخی رسانه های قطری مبنی بر جدایی او از العربی قطر، گفت:من با العربی قرارداد دارم و در این تیم می مانم.

وی در خصوص اظهارنظرهایی که پیرامون شایعه حضورش در پرسپولیس منتشر می شود، تأکید کرد:همانطور که گفتم من با باشگاه العربی قرارداد دارم و در این تیم خواهم ماند ضمن اینکه برای همه هواداران احترام قائلم اما من در ادامه لیگ قطر هم در العربی بازی خواهم کرد.

اشکان دژاگه

اشکان دژاگه در العربی

مهاجم ملی پوش کشورمان همچنین درباره بازی مقابل ازبکستان و کره جنوبی گفت:امیدوارم تیم ملی بتواند با حمایت همه در این 2 بازی نتایج خوبی گرفته و با دست پر میدان را ترک کند.

اشکان دژاگه در العربی قطر ماندنی شد

اشکان دژاگه در العربی قطر ماندنی شد
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از فارس -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف