نمناک ورزشفوتبال اشکان دژاگه برای قرارداد با تیم جدید راهی آلمان شد
اشکان دژاگه ، دژاگه از دوحه رفت
اشکان دژاگه تلاش می کند تا در چند روز باقیمانده به زمان پایان فصل نقل و انتقالات زمستانی اروپا بتواند با یک تیم آلمانی قرارداد ببندد.
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1395
بازدید : 1,051 نفر

اشکان دژاگه از دوحه رفت

اشکان دژاگه که در تیم العربی بازی می کرد این روزها در تلاش برای رفتن به تیمی جدید در آلمان است. ملی پوش ایرانی تیم العربی قطر پس از ناکامی سران این باشگاه در وارد کردن نامش به فهرست بازیکنان خارجی راهی آلمان شد تا با تیمی جدید قرارداد ببندد.

اشکان دژاگه، ملی پوش ایرانی که 18 هفته اخیر لیگ ستارگان قطر را به دلیل خروج نامش از فهرست بازیکنان خارجی تیم العربی از دست داده بود، پس از عدم توفیق سران این باشگاه در ثبت نام دوباره اش در فدراسیون فوتبال قطر، راهی آلمان شد تا با تیم جدیدی قرارداد منعقد کند.

 

اشکان دژاگه

خروج نام دژاگه از لیست ستارگان قطر


روزنامه قطری در ادامه این خبر آورده است:اشکان دژاگه تلاش می کند تا در چند روز باقیمانده به زمان پایان فصل نقل وانتقالات زمستانی اروپا بتواند با یک تیم آلمانی قرارداد ببندد. این ملی پوش ایرانی تا پایان فصل جاری لیگ ستارگان قطر با باشگاه العربی قرارداد دارد، اما تلاش مسئولان این باشگاه برای وارد کردن دوباره نامش در فهرست بازیکنان خارجی ثمری نداشت.

 

اشکان دژاگه

خروج نام دژاگه از لیست ستارگان قطر


باشگاه العربی به دلیل بدهی های کلان به بازیکنان و مربیان پیشین خارجی خود از سوی فدراسیون فوتبال قطر با محرومیت ثبت نام بازیکنان جدید مواجه شده است.

اشکان دژاگه برای قرارداد با تیم جدید راهی آلمان شد

اشکان دژاگه برای قرارداد با تیم جدید راهی آلمان شد
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از خبرگزاری تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف