اشکان دژاگه

کی روش روی اشکان دژاگه حساب ویژه ای باز کرده

تاریخ انتشار : 9 آذر 1396کد مطلب : 60541زمان مطالعه : 2 دقیقه
اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی درباره جام جهانی 2018 اظهار داشت ایران هیچگاه به دور دوم راه نیافته است اما امیدوارم این بار این اتفاق رخ دهد.

اشکان دژاگه بازیکن کلیدی تیم ملی

هافبک تیم ملی ایران درباره حضور ایران در جام جهانی به صحبت پرداخت. اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران امیدوار است دومین حضور موفقیت آمیز خود را در جام جهانی سپری کند. با این حال او یک مشکل دارد و آن هم این است که بدون باشگاه است. اشکان دژاگه درباره شرایط خود گفت:اوضاع نباید اینطور پیش برود. شرایط خیلی خوبی دارم و کاملا آماده هستم. من با شرایط خوبی به ولفسبورگ آمدن ولی دچار یک مصدومیت و مشکل عضلاتی شدم و در تابستان قرارداد من تمدید نشد. من با مربی شخصی در برلین کار می کنم و قطعا در زمستان تیم خودم را انتخاب می کنم.

او درباره حضور در تیم ملی ایران گفت :کی روش روی من حساب ویژه ای باز کرده است و من را بازیکن کلیدی تیم می داند و رابطه خیلی خوبی با او دارم. اشکان دژاگه سابقه 158 بازی باشگاهی در بوندسلیگا و 43 بازی در لیگ برتر انگلیس را دارد. ایران هیچگاه از گروه خود به دور دوم جام جهانی صعود نکرده است و این بار دژاگه امیدوار است که این اتفاق رخ دهد.

اشکان دژاگه

آرزوی دژاگه برای تیم ملی در جام جهانی

کاپیتان تیم ملی ایران اضافه کرد:تیم ما واقعا این توانایی را دارد که به دور دوم جام جهانی راه یابد. این تیم می خواهد در روسیه تاریخ ساز شود و به عنوان اولین تیم تاریخ ایران به دور دوم جام جهانی راه یابد. او درباره احتمال رویارویی با آلمان در جان جهانی گفت :در صورت این اتفاق برای من جذاب می شود و یک دیدار رویایی خواهد بود. آلمان مثل خانه من است.

اشکان دژاگه بازیکن ملی پوش ایران:

سید اشکان دژآگه بازیکن تیم ملی فوتبال ایران است که داری ملیت ایرانی-آلمانی می باشد. او تاکنون در تیم های هرتابرلین و وولفسبورگ در بوندس لیگا بازی کرده است. او در سال 2012 با قراردادی 3 ساله به فولام پیوست. او در رده ملی، برای تیم های پایه آلمان بازی کرده است و در رده بزرگسالان، از لحاظ قانونی می توانست هم برای تیم ملی فوتبال آلمان و هم برای تیم ملی فوتبال ایران بازی کند. اما به دلیل علاقه ای که به ایران داشت با اینکه رسانه ها شانس دعوت شدن به تیم بزرگسالان آلمان را به او داده بودند برای تیم ملی ایران به میدان رفت.

کی روش روی اشکان دژاگه حساب ویژه ای باز کرده

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از ایسنا/ی
وبگردی