نمناک اخبارورزشی خبر بد برای اشکان دژاگه مهاجم تیم ملی
اشکان دژاگه ، ناتینگهام فارست
سایت باشگاه ناتینگهام فارست انگلستان از مصدومیت طولانی مدت اشکان دژاگه مهاجم تیم ملی فوتبال ایران خبر داد.
تاریخ انتشار : 25 اسفند 1396

مصدومیت اشکان دژاگه طولانی خواهد بود

بعد از مدت ها دوری از سطح اول فوتبال اروپا، اشکان دژاگه چندی پیش بالاخره صاحب تیم شد و لباس ناتینگهام فارست انگلیس را بر تن کرد. اما از بد حادثه کاپیتان تیم ملی خیلی زود با مصدومیت مواجه شد و از ترکیب تیمش دور ماند.

سایت باشگاه انگلیسی در آخرین خبر نوشته که اشکان فصل را از دست داده اما سرمربی تیم دژاگه را زیر نظر دارد تا شاید برای فصل بعد از او استفاده کند. این می تواند یک خبر بد برای فوتبال ایران در آستانه جام جهانی باشد و باید دید آیا این مصدومیت اشکان را از جام جهانی نیز دور می کند؟

ناتینگهام فارست

سایت انگلیسی درباره مصدومیت اشکان دژاگه

فیزیوتراپی اشکان دژاگه در لندن

پس از مصدومیت اشکان دژاگه در انگلیس و جراحی روی پای مصدوم او، بر اساس سیاست کارلوس کی روش و ارتباط مستقیم با سرمربی تیم ناتینگهام فارست و همینطور ارتباط مستقیم کادر پزشکی دو تیم، میکاییل فیزیوتراپ تیم ملی فوتبال ایران به لندن فرستاده شده تا کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران بتواند با کمک این عضو کادر تیم ملی، زودتر دوران ریکاوری را پشت سر بگذارد.

کی روش در آخرین مصاحبه خود به سایت فدراسیون فوتبال گفته بود:"ما از وضعیت اشکان دژاگه آگاه هستیم و با تمام توان از او حمایت می کنیم. در همکاری مستقیم با باشگاه او هستیم و تلاش می کنیم بهترین کار را برای ریکاوری و آماده سازی اشکان به منظور حضور در جام جهانی انجام دهیم."

 

مصدومیت دژاگه

فیزیوتراپی اشکان دژاگه در لندن پس از مصدومیت سنگین

خبر بد برای اشکان دژاگه مهاجم تیم ملی

خبر بد برای اشکان دژاگه مهاجم تیم ملی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از خبرآنلاین ، ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف