نمناک اخبارورزشی چرا اشکان دژاگه به استقلال نرفت؟
اشكان دژاگه ، اشكان دژاگه و مسعود شجاعی
اشکان دژاگه که به تازگی با باشگاه تراکتورسازی قرارداد بسته است، از باشگاه استقلال هم پیشنهاد داشته که به دلایلی به این تیم نرفته است.
تاریخ انتشار : 13 مرداد 1397

دلیل نرفتن اشکان دژاگه به استقلال 

اشکان دژاگه و مسعود شجاعی به تراکتورسازی ملحق شدند و به محض امضای این قرارداد، شایعات همه جا پیچید، اینکه آنها نه ریال که «دلار» از باشگاه تبریزی دریافت کرده اند. درودگر روز گذشته این شایعات را تکذیب کرد و گفت دلار به بازیکنی نمیدهند ولی استقلالی ها خبری می دهند که به نوعی این مسئله را تأیید می کند.

این باشگاه در نقل و انتقالات دو بار با اشکان مذاکره کرد که یک بار پسر شفر هم با او صحبت کرد. اشکان در اولین دور از مذاکرات به شفر و پسرش پیغام داد که قصد ندارد در ایران بازی کند و می خواهد به فوتبالش در اروپا ادامه دهد. دومین دور مذاکرات اما اخیرا صورت گرفت.

باشگاه استقلال با مدیر برنامه های این بازیکن مذاکره کرد و خیلی زود متوجه شد شرایطی که اشکان دارد، به شرایط آنها نمی خورد، دژاگه گفته بود دلار می خواهد و استقلالی ها هر چه حساب و کتاب کردند دیدند نمی توانند این شکلی پول بدهند. مباشری معاون اجرایی باشگاه استقلال این موضوع را تأیید می کند و می گوید:«ما نمی توانیم به بازیکن دلار بدهیم! اشکان خواسته ای داشت که ما نمی توانستیم آن را برآورده کنیم.»

او در پاسخ به این سؤال که اشکان چند هزار دلار از شما درخواست کرده بود، جواب می دهد:«شما فکر کنید همین پولی که بازیکنان خارجی از جمله تیام می خواستند. به هر حال اشکان هم ملی پوش است…»

مدیر برنامه های اشکان دژاگه

پیوستن اشکان دژاگه به تیم تراکتورسازی

مباشری همچنین درباره شکل مذاکرات با دژاگه توضیح می دهد:«ما با مدیر برنامه های اشکان دژاگه صحبت کردیم. به او گفتیم آیا دژاگه حاضر است به ایران بیاید. در همان مرحله اول وقتی شرایط را گفتند دیگر نشد به مذاکرات ادامه دهیم. به هر حال عددی که بازیکن می خواهد باید به توانایی های باشگاه بخورد. ما برنامه ریزی می کنیم و نمی خواهیم طوری قرارداد ببندیم که فردا به مشکل بخوریم.»

اظهارات استقلالی ها نشان می دهد شایعات درباره درخواست دلاری اشکان دژاگه صحت دارد. پیش از این امید ابراهیمی هم از استقلال درخواست قرارداد دلاری داشت که باشگاه با پیشنهاد او موافقت نکرد.

اشکان دژاگه به این علت به تیم استقلال نرفت

چرا اشکان دژاگه به استقلال نرفت؟
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از خبر ورزشی/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف